Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 26, 2020

5e Zeeuwse Snooker Ranking 2019/2020

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher van Renswoude
6 (6/0) 6 (6/0)
100%
2 Marco van Tiel
6 (4/2) 6 (4/2)
67%
3 Wilko Korsuize
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
3 Marcel Mouwen
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
5 Rob Brant
4 (1/2) 3 (1/2)
33%
5 Leo Dorreman
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
7 Loes van Honk
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
7 Jeroen Rijkse
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
9 Soutar Brown
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
9 Steef Kloet
4 (0/3) 3 (0/3)
0%
Starts Jan 26, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Sport Pub Goes Snooker Ranking 2019/2020
Organizer Sport Pub Goes
More info
Snookerranking seizoen 2019-2020



8 individuele toernooien, gekoppeld aan een finaledag

Minimaal 5 speeldagen meegedaan geeft recht op deelname finale
Standen worden bijgehouden op de volgende link: Stand Zeeuwse Snooker Ranking ( nog niet actief )

Puntensysteem per gewonnen frame wordt vervangen door een algemene puntenverdeling op basis van je rangschikking de betreffende gespeelde ranking.

Poulesysteem met kruisfinales voor eindpositie, loting bepaald poule indeling

Na 8 rankingen komt er een overall winnaar

Prijzenpot, 50% gaat naar de rankingdag en 50% gaat naar de finaledag, waarin iedereen die de finale haalt zal meedingen in de prijzenpot,prijzenschema wordt gepubliceerd op deze pagina.
Deelname kost € 10,00
Hoogste break zal beloont worden met een dag- en een seizoensprijs, inclusief finale

Finale poule indeling op basis van eindpositie na 8 rankingen, even en oneven posities.

Inschrijving kan via de link gekoppeld aan de individuele ranking of voor 11:00 aanwezig zijn.
De data's zijn als volgt:
28 september
20 oktober
17 november
22 december
26 januari
23 februari
29 maart
26 april
31 mei finale Zeeuwse Snooker Ranking
minimaal 5 deelnames

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher van Renswoude 4 4 0 0 4 0 4 0 0 0 1 4
2 Wilko Korsuize 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 3
3 Rob Brant 4 1 1 2 1 2 -1 0 0 0 0.333 1.5
4 Jeroen Rijkse 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1
5 Steef Kloet 4 0 1 3 0 3 -3 0 0 0 0 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marco van Tiel 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 3
2 Marcel Mouwen 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 3
3 Leo Dorreman 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
4 Loes van Honk 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1
5 Soutar Brown 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1-A   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Jeroen Rijkse
Sun 11:02 
2-A   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 11:02 
3-B   
Netherlands
Marco van Tiel
Scotland
Soutar Brown
Sun 11:26 
4-B   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 11:02 

Round 2

Race to 1
5-A   
Netherlands
Jeroen Rijkse
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 11:30  Table 4
6-A   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 11:30  Table 10
7-B   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 12:45  Table 9
8-B   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:15  Table 4

Round 3

Race to 1
9-A   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 12:13  Table 10
10-A   
Netherlands
Jeroen Rijkse
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:50  Table 10
11-B   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 11:47  Table 4
12-B   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Loes van Honk
Sun 12:09  Table 9

Round 4

Race to 1
13-A   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Rob Brant
Sun 12:36  Table 10
14-A   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Steef Kloet
Sun 13:03  Table 10
15-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Loes van Honk
Sun 13:06  Table 4
16-B   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 13:35  Table 9

Round 5

Race to 1
17-A   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Steef Kloet
Sun 13:13  Table 10
18-A   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Jeroen Rijkse
Sun 13:27 
19-B   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 14:13  Table 9
20-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Scotland
Soutar Brown
Sun 13:39  Table 10

Semi final

Race to 1
21   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 14:47  Table 9
22   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 14:50  Table 4

Final

Race to 1
23   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 16:07  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment