Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2023

52nd Snooker Handicap Tournament

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Jan 25, 2023, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (9 Participants)
Handicap With handicap
Organizer Billiard Association of North Macedonia

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Pink
North Macedonia
Petar Bukrsliev
Green
Wed 19:31 
2   
North Macedonia
Pavle Danilov
Walk Over
 
3   
Walk Over
North Macedonia
Igor Nedelkovski
 
4   
North Macedonia
Petar Panov
Walk Over
 

Winner round 1

5   
North Macedonia
Vlatko Janev
Brown
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Pink
Wed 20:24 
6   
North Macedonia
Pavle Danilov
Pink
North Macedonia
Berat Jashari
Pink
Wed 19:39 
7   
North Macedonia
Marjan Rizov
Brown
North Macedonia
Igor Nedelkovski
Wed 20:32 
8   
North Macedonia
Petar Panov
Pink
North Macedonia
Dusan Jovanoski
Brown
Wed 19:32 

Loser round 1

9   
North Macedonia
Petar Bukrsliev
Green
North Macedonia
Petar Panov
Pink
Wed 20:58 
10   
Walk Over
North Macedonia
Marjan Rizov
 
11   
Walk Over
North Macedonia
Berat Jashari
 
12   
Walk Over
North Macedonia
Vlatko Janev
 

Loser round 2

13   
North Macedonia
Petar Panov
Pink
North Macedonia
Marjan Rizov
Brown
Wed 22:25 
14   
North Macedonia
Berat Jashari
Pink
North Macedonia
Vlatko Janev
Brown
Wed 20:58 

Winners qualification

15   
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Pink
North Macedonia
Pavle Danilov
Pink
Wed 21:52 
16   
North Macedonia
Igor Nedelkovski
North Macedonia
Dusan Jovanoski
Brown
Wed 22:09 

Losers qualification

17   
North Macedonia
Petar Panov
Pink
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Pink
Wed 23:34 
18   
North Macedonia
Vlatko Janev
Brown
North Macedonia
Dusan Jovanoski
Brown
Wed 23:34 

Semi final

19   
North Macedonia
Pavle Danilov
Pink
North Macedonia
Dusan Jovanoski
Brown
 
20   
North Macedonia
Igor Nedelkovski
North Macedonia
Petar Panov
Pink
 

Final

21   
Winner of match 19
Winner of match 20
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants