Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 22, 2019

4e Zeeuwse Snooker Ranking 2019/2020

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher van Renswoude
7 (7/0) 7 (7/0)
100%
56, 34
2 Marcel Mouwen
7 (6/1) 7 (6/1)
86%
38
3 Soutar Brown
7 (5/2) 7 (5/2)
71%
4 Loes van Honk
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
4 Leo Dorreman
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
4 Rob Brant
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
7 Martijn Dobbelaar
7 (1/6) 7 (1/6)
14%
8 Wilko Korsuize
7 (0/7) 7 (0/7)
0%
Starts Dec 22, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Sport Pub Goes Snooker Ranking 2019/2020
Organizer Sport Pub Goes
More info
Snookerranking seizoen 2019-2020



8 individuele toernooien, gekoppeld aan een finaledag

Minimaal 5 speeldagen meegedaan geeft recht op deelname finale
Standen worden bijgehouden op de volgende link: Stand Zeeuwse Snooker Ranking ( nog niet actief )

Puntensysteem per gewonnen frame wordt vervangen door een algemene puntenverdeling op basis van je rangschikking de betreffende gespeelde ranking.

Poulesysteem met kruisfinales voor eindpositie, loting bepaald poule indeling

Na 8 rankingen komt er een overall winnaar

Prijzenpot, 50% gaat naar de rankingdag en 50% gaat naar de finaledag, waarin iedereen die de finale haalt zal meedingen in de prijzenpot,prijzenschema wordt gepubliceerd op deze pagina.
Deelname kost € 10,00
Hoogste break zal beloont worden met een dag- en een seizoensprijs, inclusief finale

Finale poule indeling op basis van eindpositie na 8 rankingen, even en oneven posities.

Inschrijving kan via de link gekoppeld aan de individuele ranking of voor 11:00 aanwezig zijn.
De data's zijn als volgt:
28 september
20 oktober
17 november
22 december
26 januari
23 februari
29 maart
26 april
31 mei finale Zeeuwse Snooker Ranking
minimaal 5 deelnames

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher van Renswoude 7 7 0 0 7 0 7 0 0 0 1 7
2 Marcel Mouwen 7 6 0 1 6 1 5 0 0 0 0.857 6
3 Soutar Brown 7 5 0 2 5 2 3 0 0 0 0.714 5
4 Loes van Honk 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
4 Leo Dorreman 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
4 Rob Brant 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
7 Martijn Dobbelaar 7 1 0 6 1 6 -5 0 0 0 0.143 1
8 Wilko Korsuize 7 0 0 7 0 7 -7 0 0 0 0 0
9 Vincent Peemen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:41  Table 10
2   
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Scotland
Soutar Brown
Sun 11:36  Table 9
3   
Netherlands
Marcel Mouwen
Leo Dorreman
Sun 12:03  Table 4
4   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 11:15  Table 10

Round 2

Race to 1
5   
Netherlands
Rob Brant
Scotland
Soutar Brown
Sun 12:23 
6   
Netherlands
Loes van Honk
Leo Dorreman
Sun 12:23 
7   
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 12:24 
8   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 14:23 

Round 3

Race to 1
9   
Scotland
Soutar Brown
Leo Dorreman
Sun 14:52 
10   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 14:53 
11   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 11:15  Table 9
12   
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Netherlands
Vincent Peemen
 

Round 4

Race to 1
13   
Leo Dorreman
Netherlands
Wilko Korsuize
Sun 13:49 
14   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 13:54 
15   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Vincent Peemen
 
16   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 14:51 

Round 5

Race to 1
17   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 12:04  Table 9
18   
Leo Dorreman
Netherlands
Vincent Peemen
 
19   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:36 
20   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Sun 13:35 

Round 6

Race to 1
21   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Vincent Peemen
 
22   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 14:53 
23   
Leo Dorreman
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Sun 15:54 
24   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:15 

Round 7

Race to 1
25   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 11:40  Table 4
26   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Sun 12:39 
27   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:24 
28   
Leo Dorreman
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:15  Table 10

Round 8

Race to 1
29   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Sun 12:58 
30   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Loes van Honk
 
31   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Rob Brant
Sun 13:15 
32   
Netherlands
Wilko Korsuize
Scotland
Soutar Brown
Sun 13:08 

Round 9

Race to 1
33   
Netherlands
Martijn Dobbelaar
Netherlands
Loes van Honk
Sun 13:35 
34   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Rob Brant
Sun 14:03 
35   
Netherlands
Vincent Peemen
Scotland
Soutar Brown
 
36   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Leo Dorreman
Sun 13:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment