Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 12, 2022

4. B turnir zvezne lige

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Maks Benko
5 (5/0) 46 (32/14)
70%
2 Obid Boštjan
6 (4/2) 54 (33/21)
61%
3 Aleš Kokalj
4 (3/1) 38 (21/17)
55%
3 Robert Rednak
4 (3/1) 37 (22/15)
59%
5 Tomaž Benedičič
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
5 Edi Ramšak
6 (4/2) 47 (25/22)
53%
5 Oleg Birgmajer
3 (2/1) 28 (12/16)
43%
5 Maj Badovinac
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
9 Kristjan Husič
4 (2/2) 30 (18/12)
60%
Show more
9 Marijan Bratić
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
9 Davor Polak
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
9 Svit Pavlinjek
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
13 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
13 Marko Cimerman
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
13 Rok Količ
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
13 David Gradisnik
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
17 Vuk Strugar
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
17 Mark Metelko
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
17 Bor Vrščaj
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
8880 Miha Vičič Šnajdar
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Mar 11, 2022, 12:00 PM (local time)
Starts Mar 12, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Oblačilni predpis B, kot je opisan v tekmovalnem pravilniku.
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Kristijan Nikl
More info
Dobrodošli na 4. B turnir zvezne lige.
Igramo sistem dvojnega repasaža s finalno skupino 8 igralcev.
Vse igralce opominjam, da naj upoštevajo oblačilni predpis, ker izjem ne bo.
Dobro igro vsem!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Slovenia
Maks Benko
Walk Over
 
2   
Slovenia
Mark Metelko
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 09:59  Table 1
3   
Slovenia
David Gradisnik
Walk Over
 
4   
Walk Over
Slovenia
Maj Badovinac
 
5   
Slovenia
Aleš Kokalj
Walk Over
 
6   
Walk Over
Slovenia
Marko Cimerman
 
7   
Slovenia
Edi Ramšak
Montenegro
Vuk Strugar
Sat 09:59  Table 2
8   
Walk Over
Slovenia
Davor Polak
 
9   
Slovenia
Boštjan Obid
Walk Over
 
10   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Bor Vrščaj
Sat 09:59  Table 4
11   
Slovenia
Rok Količ
Walk Over
 
12   
Walk Over
Slovenia
Robert Rednak
 
13   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Walk Over
 
14   
Walk Over
Croatia
Oleg Birgmajer
 
15   
Slovenia
Kristjan Husič
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 09:59  Table 5
16   
Walk Over
Slovenia
Miha Vičič Šnajdar
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Mark Metelko
Sat 11:16  Table 1
18   
Slovenia
David Gradisnik
Slovenia
Maj Badovinac
Sat 09:59  Table 6
19   
Slovenia
Aleš Kokalj
Slovenia
Marko Cimerman
Sat 09:59  Table 7
20   
Slovenia
Edi Ramšak
Slovenia
Davor Polak
Sat 11:23 
21   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 11:36  Table 4
22   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Robert Rednak
Sat 09:59  Table 8
23   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Croatia
Oleg Birgmajer
Sat 10:51  Table 7
24   
Slovenia
Svit Pavlinjek
Slovenia
Miha Vičič Šnajdar
Sat 11:30 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Montenegro
Vuk Strugar
Walk Over
 
29   
Walk Over
Slovenia
Bor Vrščaj
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Slovenia
Kristjan Husič
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Walk Over
 
34   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Benedičič
 
35   
Walk Over
Slovenia
Rok Količ
 
36   
Montenegro
Vuk Strugar
Slovenia
Marijan Bratić
  Table 1
37   
Slovenia
Bor Vrščaj
Slovenia
Edi Ramšak
Sat 12:34  Table 2
38   
Walk Over
Slovenia
Marko Cimerman
 
39   
Walk Over
Slovenia
David Gradisnik
 
40   
Slovenia
Kristjan Husič
Slovenia
Mark Metelko
  Table 6

Winners qualification

Race to 6
41   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Maj Badovinac
Sat 12:22  Table 1
42   
Slovenia
Aleš Kokalj
Slovenia
Davor Polak
Sat 12:34  Table 5
43   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Robert Rednak
Sat 13:46  Table 2
44   
Croatia
Oleg Birgmajer
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 12:59  Table 8

Loser round 3

Race to 5
45   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 13:07  Table 4
46   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 14:44  Table 1
47   
Slovenia
Edi Ramšak
Slovenia
Marko Cimerman
Sat 13:57  Table 6
48   
Slovenia
David Gradisnik
Slovenia
Kristjan Husič
Sat 14:31  Table 5

Losers qualification

Race to 5
49   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Davor Polak
Sat 14:48  Table 4
50   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Maj Badovinac
Sat 15:40 
51   
Slovenia
Edi Ramšak
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 15:22  Table 5
52   
Slovenia
Kristjan Husič
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 15:39 

Quarter final

Race to 6
53   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Edi Ramšak
Sat 17:08  Table 1
54   
Slovenia
Aleš Kokalj
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 17:08  Table 2
55   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Maj Badovinac
Sat 17:08  Table 4
56   
Croatia
Oleg Birgmajer
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 17:08  Table 5

Semi final

Race to 7
57   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Aleš Kokalj
Sat 19:12 
58   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 18:41 

Final

Race to 7
59   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 20:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants