Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 30, 2020

3/8 ELIMINACJA O PUCHAR PREZESA ZAKŁADU MIĘSNEGO ZĄBEK

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jerzy Gonet
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
2 Jacek Bieszczad
5 (4/1) 31 (18/13)
58%
3 Bartek Kędzior
7 (5/2) 40 (24/16)
60%
3 Monika Ząbek
5 (4/1) 32 (19/13)
59%
5 Kamil Węgrzyn
5 (3/2) 29 (18/11)
62%
5 Jakub Pociask
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
5 Ania Orzech
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
5 Marcin Gębala
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
9 Piotr Bujny
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
Show more
9 Sebastian Krupa
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
9 Robert Dziedzic
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
9 Sylwia Ząbek
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
13 Jacek Nowak
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
13 Grzegorz Cieślikowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
13 Arkadiusz Miś
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
13 Paweł Ostafin
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
17 Michał Krysiak
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
17 Ryszard Konieczny
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Maciek Auguścik
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
17 Tomek Bielatowicz
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
17 Kacper Bielatowicz
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
Starts Jun 30, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings PUCHAR PREZESA ZAKŁADU MIĘSNEGO ZĄBEK
Contact Kamil Węgrzyn (kamilwegrzyn026@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Robert Dziedzic
Walk Over
 
2   
Poland
Kacper Bielatowicz
Poland
Michał Krysiak
Tue 18:18  Table 2
3   
Poland
Ania Orzech
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Grzegorz Cieślikowski
 
5   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 
6   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Maciek Auguścik
Tue 18:18 
7   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Jacek Nowak
Tue 18:18  Table 3
8   
Walk Over
Poland
Jakub Pociask
 
9   
Poland
Tomek Bielatowicz
Walk Over
 
10   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Ryszard Konieczny
Tue 18:48  Table 6
11   
Poland
Sebastian Krupa
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Paweł Ostafin
 
13   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Miś
 
15   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Bartek Kędzior
Tue 18:18  Table 4
16   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Michał Krysiak
Tue 19:08  Table 2
18   
Poland
Ania Orzech
Poland
Grzegorz Cieślikowski
Tue 18:18  Table 5
19   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Sylwia Ząbek
Tue 18:49  Table 3
20   
Poland
Jacek Nowak
Poland
Jakub Pociask
Tue 18:51  Table 5
21   
Poland
Tomek Bielatowicz
Poland
Monika Ząbek
Tue 19:13  Table 6
22   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Paweł Ostafin
Tue 18:18  Table 6
23   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Arkadiusz Miś
Tue 18:19  Table 7
24   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Jerzy Gonet
Tue 19:00  Table 4

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Kacper Bielatowicz
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Maciek Auguścik
 
28   
Poland
Marcin Gębala
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Ryszard Konieczny
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Kamil Węgrzyn
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Kacper Bielatowicz
Poland
Bartek Kędzior
Tue 19:37  Table 4
34   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Miś
 
35   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Paweł Ostafin
Tue 19:00 
36   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Tomek Bielatowicz
Tue 19:57  Table 6
37   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Jacek Nowak
Tue 19:18  Table 5
38   
Walk Over
Poland
Piotr Bujny
 
39   
Walk Over
Poland
Grzegorz Cieślikowski
 
40   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Michał Krysiak
Tue 19:40  Table 2

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Robert Dziedzic
Poland
Ania Orzech
Tue 19:42  Table 5
42   
Poland
Sylwia Ząbek
Poland
Jakub Pociask
Tue 19:24  Table 3
43   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Sebastian Krupa
Tue 20:10  Table 2
44   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Jerzy Gonet
Tue 19:37  Table 7

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Arkadiusz Miś
Tue 20:10  Table 4
46   
Poland
Paweł Ostafin
Poland
Marcin Gębala
Tue 20:45  Table 6
47   
Poland
Jacek Nowak
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:48  Table 3
48   
Poland
Grzegorz Cieślikowski
Poland
Kamil Węgrzyn
Tue 20:11  Table 7

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Sylwia Ząbek
Tue 21:13  Table 2
50   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Robert Dziedzic
Tue 21:40  Table 3
51   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Jerzy Gonet
Tue 20:17  Table 3
52   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Sebastian Krupa
Tue 20:44  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Ania Orzech
Poland
Bartek Kędzior
Tue 21:53  Table 2
54   
Poland
Jakub Pociask
Poland
Jerzy Gonet
Tue 21:53  Table 3
55   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Kamil Węgrzyn
Tue 21:53  Table 4
56   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Marcin Gębala
Tue 21:55  Table 6

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Jerzy Gonet
Tue 22:32  Table 2
58   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 22:35  Table 7

Final

Race to 4
59   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 23:18 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment