Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 20, 2019

2e Zeeuwse Snooker Ranking 2019/2020

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher van Renswoude
6 (6/0) 6 (6/0)
100%
55, 35
2 Marcel Mouwen
6 (5/1) 6 (5/1)
83%
3 Marco van Tiel
6 (4/2) 6 (4/2)
67%
4 Rob Brant
6 (2/4) 6 (2/4)
33%
5 Loes van Honk
6 (2/4) 6 (2/4)
33%
6 Soutar Brown
6 (1/5) 6 (1/5)
17%
7 Leo Dorreman
6 (1/5) 6 (1/5)
17%
Starts Oct 20, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Sport Pub Goes Snooker Ranking 2019/2020
Organizer Sport Pub Goes
More info
Snookerranking seizoen 2019-2020



8 individuele toernooien, gekoppeld aan een finaledag

Minimaal 5 speeldagen meegedaan geeft recht op deelname finale
Standen worden bijgehouden op de volgende link: Stand Zeeuwse Snooker Ranking ( nog niet actief )

Puntensysteem per gewonnen frame wordt vervangen door een algemene puntenverdeling op basis van je rangschikking de betreffende gespeelde ranking.

Poulesysteem met kruisfinales voor eindpositie, loting bepaald poule indeling

Na 8 rankingen komt er een overall winnaar

Prijzenpot, 50% gaat naar de rankingdag en 50% gaat naar de finaledag, waarin iedereen die de finale haalt zal meedingen in de prijzenpot,prijzenschema wordt gepubliceerd op deze pagina.
Deelname kost € 10,00
Hoogste break zal beloont worden met een dag- en een seizoensprijs, inclusief finale

Finale poule indeling op basis van eindpositie na 8 rankingen, even en oneven posities.

Inschrijving kan via de link gekoppeld aan de individuele ranking of voor 11:00 aanwezig zijn.
De data's zijn als volgt:
28 september
20 oktober
17 november
22 december
26 januari
23 februari
29 maart
26 april
31 mei finale Zeeuwse Snooker Ranking
minimaal 5 deelnames

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher van Renswoude 6 6 0 0 6 0 6 0 0 0 1 6
2 Marcel Mouwen 6 5 0 1 5 1 4 0 0 0 0.833 5
3 Marco van Tiel 6 4 0 2 4 2 2 0 0 0 0.667 4
4 Rob Brant 6 2 0 4 2 4 -2 0 0 0 0.333 2
5 Loes van Honk 6 2 0 4 2 4 -2 0 0 0 0.333 2
6 Soutar Brown 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1
7 Leo Dorreman 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1
8 Atong Wu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 11:06  Table 4
2   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:06  Table 9
3   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Loes van Honk
Sun 12:31  Table 9
4   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 12:31  Table 10

Round 2

Race to 1
5   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:43  Table 4
6   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Loes van Honk
Sun 11:43  Table 9
7   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 12:31 
8   
Netherlands
Marco van Tiel
Scotland
Soutar Brown
Sun 11:40  Table 10

Round 3

Race to 1
9   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:23 
10   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 13:02  Table 10
11   
Netherlands
Leo Dorreman
Scotland
Soutar Brown
Sun 13:00  Table 4
12   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 15:48  Table 9

Round 4

Race to 1
13   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
14   
Netherlands
Loes van Honk
Scotland
Soutar Brown
Sun 14:56 
15   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 13:15  Table 9
16   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:32  Table 4

Round 5

Race to 1
17   
Netherlands
Atong Wu
Scotland
Soutar Brown
 
18   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marco van Tiel
Sun 14:09 
19   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:24  Table 10
20   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 13:58  Table 4

Round 6

Race to 1
21   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Marco van Tiel
 
22   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 14:51 
23   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 13:44  Table 4
24   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Brant
Sun 15:02  Table 10

Round 7

Race to 1
25   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:05  Table 10
26   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 15:25  Table 9
27   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Rob Brant
Sun 15:25  Table 10
28   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Loes van Honk
Sun 11:06  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment