Přidat týmy
Přidat týmy
Čekejte, prosím
Začátek | 10. 11. 2023 19:00 Do 12. 11. 2023 (Místní čas) |
---|---|
Pořadatel | Scottish Pool Events |
Kontakt | Yvonne Ewing (yvonne_227@msn.com, 07917876484) a Dave McLaren (metagorf@googlemail.com, 07597645000) |
Formát | Skupina (16 Registrovaní) |
Hraje se na | 15 |
Handicap | Bez handicapu |
Pořadí ve skupině
Skupina A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Jméno | Hotovo | Výhra | Remíza | Prohra | pvh | pph | sh | ČH | Lagy | Bonus | avg | Body | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Dumfries A | 7 | 5 | 0 | 2 | 63 | 42 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Motherwell A | 7 | 5 | 0 | 2 | 58 | 47 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0.552 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Falkirk A | 7 | 5 | 0 | 2 | 56 | 49 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.533 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Midlothian A | 7 | 4 | 0 | 3 | 49 | 56 | -7 | 0 | 0 | 0 | 0.467 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Livingston A | 7 | 3 | 0 | 4 | 56 | 49 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.533 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | East Kilbride A | 7 | 3 | 0 | 4 | 47 | 58 | -11 | 0 | 0 | 0 | 0.448 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Dunfermline A | 7 | 2 | 0 | 5 | 53 | 52 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.505 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Monklands A | 7 | 1 | 0 | 6 | 38 | 67 | -29 | 0 | 0 | 0 | 0.362 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skupina B | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Poz | Jméno | Hotovo | Výhra | Remíza | Prohra | pvh | pph | sh | ČH | Lagy | Bonus | avg | Body | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Dundee A | 7 | 6 | 0 | 1 | 62 | 43 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0.59 | 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Glasgow A | 7 | 5 | 0 | 2 | 61 | 44 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0.581 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Kilmarnock A | 7 | 5 | 0 | 2 | 58 | 47 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0.552 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | East Fife A | 7 | 4 | 0 | 3 | 52 | 53 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0.495 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Uddingston A | 7 | 4 | 0 | 3 | 50 | 55 | -5 | 0 | 0 | 0 | 0.476 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Central Ayrshire A | 7 | 2 | 0 | 5 | 48 | 57 | -9 | 0 | 0 | 0 | 0.457 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Edinburgh A | 7 | 2 | 0 | 5 | 45 | 60 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0.429 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Clackmannan A | 7 | 0 | 0 | 7 | 44 | 61 | -17 | 0 | 0 | 0 | 0.419 | 0 |
Rozpis zápasů
Try the new playing schedule (beta). Try now!
Naplánovaný
Ukončený
Napsat komentáře