Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 24 - February 25, 2018

2.HBL Sjever - 4. turnir

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ivica Medunić
6 (6/0) 79 (54/25)
68%
2 Dario Škorput
7 (6/1) 96 (59/37)
61%
3 Maro Marčinko
7 (5/2) 92 (56/36)
61%
3 Kristijan Draganić
5 (4/1) 66 (41/25)
62%
5 Edin Redžić
5 (4/1) 69 (38/31)
55%
5 Edin Fetahović
4 (3/1) 58 (31/27)
53%
5 Tin Petljak
5 (4/1) 73 (44/29)
60%
5 Predrag Martinjak
6 (4/2) 72 (39/33)
54%
9 Zdenko Bokšić
5 (3/2) 62 (32/30)
52%
Show more
9 Ivan Peras
5 (3/2) 69 (38/31)
55%
9 Ervin Radovanović
4 (2/2) 52 (26/26)
50%
9 Filip Bermanec
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
9 Krunoslav Slišković
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
9 Kristijan Stopić
5 (3/2) 67 (34/33)
51%
9 Ivica Ostić
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
9 Juraj Jurković
4 (2/2) 51 (28/23)
55%
17 Davorin Meštrić
4 (2/2) 54 (29/25)
54%
17 Denis Budak
4 (2/2) 57 (30/27)
53%
17 Mario Huzjak
1 (1/0) 16 (9/7)
56%
17 Robert Burić
1 (1/0) 14 (9/5)
64%
17 Darko Gašparović
3 (1/2) 40 (16/24)
40%
17 Miroslav Mlinarić
4 (2/2) 55 (25/30)
45%
17 Karlo Salkić
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
17 Michel Pupovac
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
25 Mladen Sever
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
25 Marko Lemo
3 (2/1) 40 (22/18)
55%
25 Kristijan Kipson
3 (1/2) 42 (21/21)
50%
25 Josip Berišić
2 (0/2) 24 (7/17)
29%
25 Mario Demikeli
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
25 Eduard Pintarić
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
25 Denis Maretić
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
25 Roko Nikolić
3 (1/2) 41 (21/20)
51%
33 Igor Jurišić
2 (0/2) 20 (3/17)
15%
33 Tihomir Smolko
2 (0/2) 21 (4/17)
19%
33 Luka Peruško
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
33 Ivan Samaržija
2 (0/2) 28 (11/17)
39%
33 Zoran Husul
2 (0/2) 27 (10/17)
37%
33 Florijan Marić
2 (0/2) 24 (7/17)
29%
33 Stipan Dolić
2 (0/2) 30 (13/17)
43%
33 Marko Mijat
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
33 Aco Vučetić
1 (0/1) 14 (5/9)
36%
33 Matija Verić
2 (0/2) 23 (6/17)
26%
33 David Vučetić
2 (0/2) 24 (7/17)
29%
33 Danijel Tot
3 (1/2) 34 (13/21)
38%
33 Mario Galić
3 (1/2) 40 (15/25)
38%
33 Domagoj Tikvić
2 (0/2) 21 (4/17)
19%
33 Hrvoje Mavrek
2 (0/2) 23 (6/17)
26%
Entry deadline Feb 22, 2018, 8:00 PM (local time)
Starts Feb 24, 2018, 12:15 AM (local time)
Format Double elimination (48 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer Hrvatski biljarski savez
Contact Josip Kompanović
More info
4. turnir 2. HBL u sezoni 2017/18. za regije SJEVER i JUG održati će se za vikend 24. i 25. veljače 2018. godine u prostorijama BK “Metropolis” u Zagrebu (regija Sjever) i BK “Desetka” u Splitu (regija Jug). Turnir započinje u subotu ujutro, a satnica će se znati nakon izvlačenja ždrijeba. Na turniru će se igrati disciplina devetka (9-ball) – visoko slaganje (devetka na točku).

Pravo nastupa na turniru imaju svi natjecatelji koji se ne natječu u 1. HBL, te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu sjever@biljar.hr za regiju Sjever i jug@biljar.hr za regiju Jug (zadnji rok za prijavu je četvrtak 22. veljače 2018. do 20:00 sati). Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja, godinu rođenja, klub za koji natjecatelj nastupa, naziv i kategoriju natjecanja.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 23. veljače 2018. do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu, a u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Nepravovremeno odjavljeni natjecatelji ne dobivaju bodove za taj turnir. Uplata kotizacije moguća je gotovinom prije početka turnira.

Ždrijeb turnira biti će obavljen u petak do 16:00 sati, a objavit će se na web stranicama Saveza isti dan u večernjim satima.

Obveze:
Molimo sve igrače da se informiraju kod svojih klupskih predstavnika o licencama, liječničkom pregledu i pristupnicama koji su potrebni za nastupanje na turnirima. Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite se na službeni e-mail saveza. Podsjećam sve predstavnike klubova da svi prijavljeni igrači moraju imati uredno riješene papire za natjecateljsku sezonu jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo igrače da pola sata prije svog susreta budu u prostoru za natjecanje. Također, molimo igrače da se pridržavaju pravila dress code-a te ostalih pravila određenih pravilnikom natjecanja, jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo sve da pročitaju Sportski pravilnik HBS-a, kao i ostale dokumente za 2017/18. sezonu.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Matija Verić
Sat 09:59  Table 1
2   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Marko Mijat
Sat 09:59  Table 2
3   
Croatia
Davorin Meštrić
Croatia
Josip Berišić
Sat 09:59  Table 3
4   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Dario Škorput
Sat 10:00  Table 4
5   
Croatia
Igor Jurišić
Croatia
Denis Budak
Sat 10:00  Table 5
6   
Croatia
Luka Peruško
Croatia
Tihomir Smolko
Sat 10:00  Table 6
7   
Croatia
Domagoj Tikvić
Croatia
Krunoslav Slišković
Sat 10:00  Table 7
8   
Croatia
Mario Demikeli
Croatia
Marko Lemo
Sat 10:00  Table 8
9   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Mario Galić
Sat 11:19  Table 8
10   
Croatia
Ivica Ostić
Croatia
Juraj Jurković
Sat 11:32  Table 2
11   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Denis Maretić
Sat 11:19  Table 5
12   
Croatia
Predrag Martinjak
Croatia
Tin Petljak
Sat 11:32  Table 1
13   
Croatia
Roko Nikolić
Croatia
Edin Redžić
Sat 12:24  Table 4
14   
Croatia
Aco Vučetić
Croatia
Michel Pupovac
Sat 11:23  Table 6
15   
Croatia
Miroslav Mlinarić
Croatia
Kristijan Kipson
Sat 11:32  Table 3
16   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Kristijan Stopić
Sat 10:59  Table 7

Winner round 1

Race to 9
17   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Danijel Tot
Sat 13:38  Table 4
18   
Croatia
Marko Mijat
Croatia
Mario Huzjak
Sat 12:47  Table 2
19   
Croatia
Darko Gašparović
Croatia
Davorin Meštrić
Sat 12:42  Table 5
20   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Florijan Marić
Sat 12:50  Table 1
21   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Denis Budak
Sat 13:01  Table 8
22   
Croatia
Luka Peruško
Croatia
Edin Fetahović
Sat 13:14  Table 6
23   
Croatia
Hrvoje Mavrek
Croatia
Krunoslav Slišković
Sat 12:39  Table 7
24   
Croatia
Marko Lemo
Croatia
Robert Burić
Sat 13:09  Table 3
25   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Mario Galić
Sat 14:12  Table 4
26   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Karlo Salkić
Sat 14:21  Table 1
27   
Croatia
Mladen Sever
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 14:01  Table 7
28   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Ivan Peras
Sat 14:22  Table 5
29   
Croatia
Ivan Samaržija
Croatia
Edin Redžić
Sat 14:28  Table 6
30   
Croatia
Michel Pupovac
Croatia
Tomislav Suhanek
Sat 14:35  Table 3
31   
Croatia
David Vučetić
Croatia
Miroslav Mlinarić
Sat 14:42  Table 3
32   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Kristijan Draganić
Sat 14:46  Table 2

Loser round 1

Race to 8
33   
Croatia
Matija Verić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 16:04  Table 3
34   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
David Vučetić
Sat 15:55  Table 1
35   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Tomislav Suhanek
Sat 15:46 
36   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 16:05  Table 2
37   
Croatia
Igor Jurišić
Croatia
Ivan Peras
Sat 16:20  Table 6
38   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Mladen Sever
Sat 15:31  Table 4
39   
Croatia
Domagoj Tikvić
Croatia
Juraj Jurković
Sat 15:42  Table 8
40   
Croatia
Mario Demikeli
Croatia
Mario Galić
Sat 15:31  Table 7
41   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Marko Lemo
Sat 17:05  Table 1
42   
Croatia
Ivica Ostić
Croatia
Hrvoje Mavrek
Sat 16:59  Table 8
43   
Croatia
Denis Maretić
Croatia
Luka Peruško
Sat 17:11  Table 3
44   
Croatia
Predrag Martinjak
Croatia
Zoran Husul
Sat 16:58  Table 4
45   
Croatia
Roko Nikolić
Croatia
Florijan Marić
Sat 16:37  Table 5
46   
Croatia
Aco Vučetić
Croatia
Darko Gašparović
Sat 17:30 
47   
Croatia
Kristijan Kipson
Croatia
Marko Mijat
Sat 17:26  Table 6
48   
Croatia
Kristijan Stopić
Croatia
Danijel Tot
Sat 17:05  Table 7

Winners qualification

Race to 9
49   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Mario Huzjak
Sat 18:56  Table 1
50   
Croatia
Davorin Meštrić
Croatia
Dario Škorput
Sat 18:37  Table 2
51   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Edin Fetahović
Sat 18:34  Table 8
52   
Croatia
Krunoslav Slišković
Croatia
Robert Burić
Sat 19:00 
53   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Karlo Salkić
Sat 18:37  Table 3
54   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Tin Petljak
Sat 18:34  Table 7
55   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Michel Pupovac
Sat 18:34  Table 4
56   
Croatia
Miroslav Mlinarić
Croatia
Kristijan Draganić
Sat 18:34  Table 5

Loser round 2

Race to 8
57   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Eduard Pintarić
Sun 10:00 
58   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Maro Marčinko
Sun 10:01  Table 2
59   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Mladen Sever
Sun 10:01  Table 3
60   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Mario Demikeli
Sun 10:01  Table 4
61   
Croatia
Marko Lemo
Croatia
Ivica Ostić
Sun 10:01  Table 5
62   
Croatia
Denis Maretić
Croatia
Predrag Martinjak
Sun 10:01  Table 6
63   
Croatia
Roko Nikolić
Croatia
Darko Gašparović
Sun 10:01  Table 7
64   
Croatia
Kristijan Kipson
Croatia
Kristijan Stopić
Sun 10:01  Table 8

Losers qualification

Race to 8
65   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Robert Burić
Sun 11:31  Table 2
66   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Denis Budak
Sun 11:21  Table 4
67   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Davorin Meštrić
Sun 11:21  Table 1
68   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Mario Huzjak
Sun 11:31  Table 6
69   
Croatia
Ivica Ostić
Croatia
Miroslav Mlinarić
Sun 11:22  Table 3
70   
Croatia
Predrag Martinjak
Croatia
Michel Pupovac
Sun 11:27  Table 5
71   
Croatia
Darko Gašparović
Croatia
Zdenko Bokšić
Sun 11:31  Table 8
72   
Croatia
Kristijan Stopić
Croatia
Karlo Salkić
Sun 11:31  Table 7

Last sixteen

Race to 9
73   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Predrag Martinjak
Sun 13:25  Table 1
74   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Kristijan Stopić
Sun 13:25  Table 2
75   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Juraj Jurković
Sun 13:25  Table 3
76   
Croatia
Krunoslav Slišković
Croatia
Maro Marčinko
Sun 13:25  Table 5
77   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Ervin Radovanović
Sun 13:25  Table 4
78   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Ivan Peras
Sun 13:25  Table 6
79   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Ivica Ostić
Sun 13:25  Table 8
80   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Zdenko Bokšić
Sun 13:25  Table 7

Quarter final

Race to 9
81   
Croatia
Predrag Martinjak
Croatia
Dario Škorput
Sun 15:10  Table 4
82   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Maro Marčinko
Sun 15:10  Table 1
83   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Tin Petljak
Sun 15:10  Table 2
84   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Kristijan Draganić
Sun 15:10  Table 3

Semi final

Race to 9
85   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Maro Marčinko
Sun 16:57  Table 3
86   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Kristijan Draganić
Sun 16:57  Table 2

Final

Race to 9
87   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Ivica Medunić
Sun 19:19  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment