Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 24 - February 25, 2018

2.HBL Jug - 4. turnir

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Radoslav Knežić
7 (6/1) 98 (58/40)
59%
2 Igor Škorić
6 (5/1) 86 (53/33)
62%
3 Berislav Šilić
5 (4/1) 68 (44/24)
65%
3 Ivo Milin
4 (3/1) 61 (32/29)
52%
5 Željan Radosavljević
4 (3/1) 51 (31/20)
61%
5 Hrvoje Žaja
4 (3/1) 59 (30/29)
51%
5 Mile Afić
5 (3/2) 66 (39/27)
59%
5 Boris Pranić
4 (3/1) 59 (33/26)
56%
9 Dejan Matura
5 (4/1) 57 (33/24)
58%
Show more
9 Hrvoje Hrgović
4 (3/1) 57 (34/23)
60%
9 Vedran Gracin
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
9 Tomislav Pilj
4 (3/1) 50 (27/23)
54%
9 Špiro Cokarić
4 (2/2) 59 (33/26)
56%
9 Božo Propadalo
4 (2/2) 52 (27/25)
52%
9 Andras Varadi
4 (2/2) 52 (24/28)
46%
9 Mladen Kelava
4 (2/2) 49 (21/28)
43%
17 Nikola Odak
3 (1/2) 45 (21/24)
47%
17 Tomislav Ljulj
5 (3/2) 62 (32/30)
52%
17 Mladen Zečić
3 (1/2) 34 (11/23)
32%
17 Mihovil Kovačić
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
17 Dražen Šaškor
5 (3/2) 66 (35/31)
53%
17 Goran Bazina
5 (3/2) 67 (35/32)
52%
17 Duje Glavinić
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
17 Damir Roje
3 (1/2) 40 (15/25)
38%
25 Mario Drazic
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
25 Jere Puljić
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
25 Marko Jurić
4 (2/2) 55 (29/26)
53%
25 Mario Sopta
3 (1/2) 38 (20/18)
53%
25 Marko Šola
2 (0/2) 26 (9/17)
35%
25 Veselko Jolić
2 (0/2) 29 (12/17)
41%
25 Ivan Buljan
2 (0/2) 27 (10/17)
37%
25 Pero Tomić
2 (0/2) 25 (8/17)
32%
33 Zdenko Puljić
2 (0/2) 23 (6/17)
26%
33 Domagoj Dzanko
2 (0/2) 23 (6/17)
26%
33 Robert Grubić
2 (0/2) 25 (8/17)
32%
33 Petar Škomrlj
2 (0/2) 22 (5/17)
23%
33 Frane Petričević
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
33 Goran Nizić
2 (0/2) 30 (13/17)
43%
33 Ivan Šantić
2 (0/2) 20 (3/17)
15%
33 Denis Kocen
2 (0/2) 26 (9/17)
35%
Entry deadline Feb 22, 2018, 8:00 PM (local time)
Starts Feb 24, 2018, 12:00 AM (local time)
Format Double elimination (40 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer Hrvatski biljarski savez
Contact Alan Bujas
More info
4. turnir 2. HBL u sezoni 2017/18. za regije SJEVER i JUG održati će se za vikend 24. i 25. veljače 2018. godine u prostorijama BK “Metropolis” u Zagrebu (regija Sjever) i BK “Desetka” u Splitu (regija Jug). Turnir započinje u subotu ujutro, a satnica će se znati nakon izvlačenja ždrijeba. Na turniru će se igrati disciplina devetka (9-ball) – visoko slaganje (devetka na točku).

Pravo nastupa na turniru imaju svi natjecatelji koji se ne natječu u 1. HBL, te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu sjever@biljar.hr za regiju Sjever i jug@biljar.hr za regiju Jug (zadnji rok za prijavu je četvrtak 22. veljače 2018. do 20:00 sati). Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja, godinu rođenja, klub za koji natjecatelj nastupa, naziv i kategoriju natjecanja.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 23. veljače 2018. do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu, a u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Nepravovremeno odjavljeni natjecatelji ne dobivaju bodove za taj turnir. Uplata kotizacije moguća je gotovinom prije početka turnira.

Ždrijeb turnira biti će obavljen u petak do 16:00 sati, a objavit će se na web stranicama Saveza isti dan u večernjim satima.

Obveze:
Molimo sve igrače da se informiraju kod svojih klupskih predstavnika o licencama, liječničkom pregledu i pristupnicama koji su potrebni za nastupanje na turnirima. Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite se na službeni e-mail saveza. Podsjećam sve predstavnike klubova da svi prijavljeni igrači moraju imati uredno riješene papire za natjecateljsku sezonu jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo igrače da pola sata prije svog susreta budu u prostoru za natjecanje. Također, molimo igrače da se pridržavaju pravila dress code-a te ostalih pravila određenih pravilnikom natjecanja, jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo sve da pročitaju Sportski pravilnik HBS-a, kao i ostale dokumente za 2017/18. sezonu.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Croatia
Dražen Šaškor
Croatia
Denis Kocen
Sat 10:01  Table 1
2   
Croatia
Mile Afić
Walk Over
 
3   
Walk Over
Croatia
Radoslav Knežić
 
4   
Croatia
Zdenko Puljić
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 10:02  Table 2
5   
Croatia
Špiro Cokarić
Croatia
Frane Petričević
Sat 10:00 
6   
Hungary
Andras Varadi
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Duje Glavinić
 
8   
Croatia
Hrvoje Hrgović
Croatia
Goran Nizić
Sat 10:02  Table 3
9   
Croatia
Goran Bazina
Croatia
Ivan Šantić
Sat 10:02  Table 4
10   
Croatia
Marko Šola
Walk Over
 
11   
Walk Over
Croatia
Nikola Odak
 
12   
Croatia
Tomislav Ljulj
Croatia
Domagoj Dzanko
Sat 10:02  Table 5
13   
Croatia
Robert Grubić
Croatia
Marko Jurić
Sat 10:02  Table 6
14   
Croatia
Mladen Zečić
Walk Over
 
15   
Walk Over
Croatia
Pero Tomić
 
16   
Croatia
Petar Škomrlj
Croatia
Dejan Matura
Sat 11:00  Table 7

Winner round 1

Race to 9
17   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Dražen Šaškor
Sat 13:00  Table 4
18   
Croatia
Mile Afić
Croatia
Veselko Jolić
Sat 11:21  Table 2
19   
Croatia
Mladen Kelava
Croatia
Radoslav Knežić
Sat 11:25  Table 5
20   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Jere Puljić
Sat 11:26  Table 1
21   
Croatia
Mario Sopta
Croatia
Špiro Cokarić
Sat 11:11  Table 4
22   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Boris Pranić
Sat 11:35  Table 3
23   
Croatia
Damir Roje
Croatia
Duje Glavinić
Sat 12:20  Table 7
24   
Croatia
Hrvoje Hrgović
Croatia
Mario Drazic
Sat 12:22  Table 6
25   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Goran Bazina
Sat 13:01  Table 2
26   
Croatia
Marko Šola
Croatia
Vedran Gracin
Sat 13:04  Table 1
27   
Croatia
Ivan Buljan
Croatia
Nikola Odak
Sat 13:18  Table 5
28   
Croatia
Tomislav Ljulj
Croatia
Hrvoje Žaja
Sat 13:30  Table 3
29   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Marko Jurić
Sat 13:51  Table 6
30   
Croatia
Mladen Zečić
Croatia
Mihovil Kovačić
Sat 14:16  Table 1
31   
Croatia
Božo Propadalo
Croatia
Pero Tomić
Sat 14:27  Table 2
32   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Željan Radosavljević
Sat 14:33  Table 4

Loser round 1

Race to 8
33   
Croatia
Denis Kocen
Croatia
Dejan Matura
Sat 15:34  Table 2
34   
Walk Over
Croatia
Pero Tomić
 
35   
Walk Over
Croatia
Mladen Zečić
 
36   
Croatia
Zdenko Puljić
Croatia
Marko Jurić
Sat 16:00  Table 6
37   
Croatia
Frane Petričević
Croatia
Tomislav Ljulj
Sat 15:06  Table 3
38   
Walk Over
Croatia
Ivan Buljan
 
39   
Walk Over
Croatia
Marko Šola
 
40   
Croatia
Goran Nizić
Croatia
Goran Bazina
Sat 15:00  Table 7
41   
Croatia
Ivan Šantić
Croatia
Mario Drazic
Sat 15:19  Table 5
42   
Walk Over
Croatia
Duje Glavinić
 
43   
Walk Over
Hungary
Andras Varadi
 
44   
Croatia
Domagoj Dzanko
Croatia
Mario Sopta
Sat 15:26  Table 4
45   
Croatia
Robert Grubić
Croatia
Jere Puljić
Sat 15:37  Table 1
46   
Walk Over
Croatia
Mladen Kelava
 
47   
Walk Over
Croatia
Veselko Jolić
 
48   
Croatia
Petar Škomrlj
Croatia
Dražen Šaškor
Sat 16:11  Table 5

Winners qualification

Race to 9
49   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Mile Afić
Sat 16:15  Table 4
50   
Croatia
Radoslav Knežić
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 16:29  Table 3
51   
Croatia
Špiro Cokarić
Croatia
Boris Pranić
Sat 16:44  Table 7
52   
Croatia
Damir Roje
Croatia
Hrvoje Hrgović
Sat 17:04  Table 1
53   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Vedran Gracin
Sat 16:54  Table 2
54   
Croatia
Nikola Odak
Croatia
Hrvoje Žaja
Sat 17:22  Table 5
55   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Mihovil Kovačić
Sat 17:45  Table 6
56   
Croatia
Božo Propadalo
Croatia
Željan Radosavljević
Sat 18:01  Table 3

Loser round 2

Race to 8
57   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Pero Tomić
Sat 18:11  Table 4
58   
Croatia
Mladen Zečić
Croatia
Marko Jurić
Sat 18:16  Table 2
59   
Croatia
Tomislav Ljulj
Croatia
Ivan Buljan
Sat 18:40  Table 7
60   
Croatia
Marko Šola
Croatia
Goran Bazina
Sat 18:31  Table 1
61   
Croatia
Mario Drazic
Croatia
Duje Glavinić
Sat 19:00  Table 3
62   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Mario Sopta
Sat 19:03  Table 5
63   
Croatia
Jere Puljić
Croatia
Mladen Kelava
Sat 19:14  Table 4
64   
Croatia
Veselko Jolić
Croatia
Dražen Šaškor
Sat 19:16  Table 6

Losers qualification

Race to 8
65   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Damir Roje
Sat 19:55  Table 7
66   
Croatia
Mladen Zečić
Croatia
Špiro Cokarić
Sat 20:54  Table 3
67   
Croatia
Tomislav Ljulj
Croatia
Radoslav Knežić
Sat 20:04  Table 3
68   
Croatia
Goran Bazina
Croatia
Mile Afić
Sat 20:27  Table 4
69   
Croatia
Duje Glavinić
Croatia
Božo Propadalo
Sat 20:09  Table 1
70   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Mihovil Kovačić
Sat 21:10  Table 1
71   
Croatia
Mladen Kelava
Croatia
Nikola Odak
Sat 20:45  Table 2
72   
Croatia
Dražen Šaškor
Croatia
Vedran Gracin
Sat 21:37  Table 4

Last sixteen

Race to 9
73   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Dejan Matura
Sun 10:00  Table 1
74   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Mile Afić
Sun 10:00  Table 2
75   
Croatia
Boris Pranić
Croatia
Vedran Gracin
Sun 10:00  Table 3
76   
Croatia
Hrvoje Hrgović
Croatia
Radoslav Knežić
Sun 10:00  Table 4
77   
Croatia
Igor Škorić
Hungary
Andras Varadi
Sun 11:21  Table 1
78   
Croatia
Hrvoje Žaja
Croatia
Božo Propadalo
Sun 11:26  Table 2
79   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Mladen Kelava
Sun 11:37  Table 4
80   
Croatia
Željan Radosavljević
Croatia
Špiro Cokarić
Sun 11:26  Table 3

Quarter final

Race to 9
81   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Mile Afić
Sun 13:20  Table 4
82   
Croatia
Boris Pranić
Croatia
Radoslav Knežić
Sun 13:20  Table 2
83   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Hrvoje Žaja
Sun 13:20  Table 1
84   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Željan Radosavljević
Sun 13:29  Table 3

Semi final

Race to 9
85   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Radoslav Knežić
Sun 15:23  Table 3
86   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Berislav Šilić
Sun 15:23  Table 4

Final

Race to 9
87   
Croatia
Radoslav Knežić
Croatia
Igor Škorić
Sun 17:09  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment