Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 3 - February 4, 2018

2.HBL Jug - 3. turnir

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Radoslav Knežić
7 (7/0) 85 (56/29)
66%
2 Andras Varadi
6 (5/1) 80 (45/35)
56%
3 Igor Škorić
5 (4/1) 62 (39/23)
63%
3 Hrvoje Žaja
7 (5/2) 83 (50/33)
60%
5 Berislav Šilić
3 (2/1) 41 (21/20)
51%
5 Vedran Gracin
5 (3/2) 62 (34/28)
55%
5 Jere Puljić
6 (4/2) 68 (38/30)
56%
5 Špiro Cokarić
4 (3/1) 53 (29/24)
55%
9 Dejan Matura
4 (2/2) 42 (16/26)
38%
Show more
9 Ivo Milin
3 (2/1) 31 (20/11)
65%
9 Anton Tadin
6 (4/2) 71 (40/31)
56%
9 Tomislav Pilj
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
9 Božo Propadalo
5 (3/2) 58 (35/23)
60%
9 Mario Sopta
3 (2/1) 38 (22/16)
58%
9 Dražen Šaškor
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
9 Ivan Buljan
3 (2/1) 39 (19/20)
49%
17 Mario Drazic
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
17 Siniša Rogošić
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
17 Mihovil Kovačić
4 (2/2) 56 (27/29)
48%
17 Goran Bazina
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
17 Boris Pranić
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
17 Ivan Roso
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
17 Goran Bogunović
1 (1/0) 12 (8/4)
67%
17 Pero Tomić
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
25 Hrvoje Hrgović
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
25 Željan Radosavljević
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
25 Ivan Radun
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
25 Tomislav Ljulj
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
25 Frane Petričević
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
25 Marko Šola
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
25 Goran Nizić
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
25 Ivan Šantić
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
33 Nikola Odak
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
33 Zdenko Puljić
2 (0/2) 16 (1/15)
6%
33 Luka Vrdoljak
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
33 Domagoj Dzanko
2 (0/2) 17 (2/15)
12%
33 Marin Perišin
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
33 Robert Grubić
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
33 Petar Škomrlj
2 (0/2) 19 (4/15)
21%
33 Marko Jurić
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
33 Mladen Zečić
2 (0/2) 19 (4/15)
21%
33 Veselko Jolić
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
33 Luka Rizvan
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
33 Duje Glavinic
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
Entry deadline Feb 1, 2018, 8:00 PM (local time)
Starts Feb 3, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (44 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Hrvatski biljarski savez
Contact Alan Bujas (alan.bujas@si.ht.hr)
More info
Treći turnir 2. HBL u sezoni 2017/18. za regiju JUG održati će se za vikend 03. i 04. veljače 2018. godine u prostorijama BK “Zeus” Kaštel Kambelovac. Turnir započinje u subotu ujutro, a satnica će se znati nakon izvlačenja ždrijeba. Na turniru će se igrati disciplina osmica (8-Ball).

Pravo nastupa na turniru imaju svi natjecatelji koji se ne natječu u 1. HBL, te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu jug@biljar.hr (zadnji rok za prijavu je četvrtak 01. veljače 2018. do 20:00 sati). Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja, godinu rođenja, klub za koji natjecatelj nastupa, naziv i kategoriju natjecanja.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 02. veljače 2018. do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu, a u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Nepravovremeno odjavljeni natjecatelji ne dobivaju bodove za taj turnir. Uplata kotizacije moguća je gotovinom prije početka turnira.

Ždrijeb turnira biti će obavljen u petak do 16:00 sati, a objavit će se na web stranicama Saveza isti dan u večernjim satima.

Obveze:
Molimo sve igrače da se informiraju kod svojih klupskih predstavnika o licencama, liječničkom pregledu i pristupnicama koji su potrebni za nastupanje na turnirima. Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite se na službeni e-mail saveza. Podsjećam sve predstavnike klubova da svi prijavljeni igrači moraju imati uredno riješene papire za natjecateljsku sezonu jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo igrače da pola sata prije svog susreta budu u prostoru za natjecanje. Takoder, molimo igrače da se pridržavaju pravila dress code-a te ostalih pravila određenih pravilnikom natjecanja, jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo sve da pročitaju Sportski pravilnik HBS-a, kao i ostale dokumente za 2017/18. sezonu.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Croatia
Mihovil Kovačić
Croatia
Boris Pranić
Sat 09:57  Table 1
2   
Croatia
Ivan Roso
Walk Over
 
3   
Croatia
Goran Nizić
Croatia
Ivan Buljan
Sat 09:57  Table 2
4   
Croatia
Luka Vrdoljak
Croatia
Goran Bogunović
Sat 10:00 
5   
Croatia
Anton Tadin
Croatia
Mladen Zečić
Sat 09:58  Table 4
6   
Croatia
Marin Perišin
Croatia
Goran Bazina
Sat 09:58  Table 5
7   
Walk Over
Croatia
Tomislav Ljulj
 
8   
Croatia
Božo Propadalo
Croatia
Domagoj Dzanko
Sat 11:21  Table 5
9   
Croatia
Nikola Odak
Croatia
Frane Petričević
Sat 11:29  Table 4
10   
Croatia
Dejan Matura
Walk Over
 
11   
Croatia
Siniša Rogošić
Croatia
Marko Šola
Sat 12:01  Table 2
12   
Croatia
Ivan Radun
Croatia
Marko Jurić
Sat 11:06  Table 3
13   
Croatia
Petar Škomrlj
Croatia
Radoslav Knežić
Sat 12:12  Table 5
14   
Croatia
Luka Rizvan
Croatia
Duje Glavinić
Sat 13:00 
15   
Walk Over
Croatia
Dražen Šaškor
 
16   
Croatia
Robert Grubić
Croatia
Veselko Jolić
Sat 12:34  Table 1

Winner round 1

Race to 8
17   
Croatia
Željan Radosavljević
Croatia
Mihovil Kovačić
Sat 13:34  Table 5
18   
Croatia
Ivan Roso
Croatia
Špiro Cokarić
Sat 16:03  Table 1
19   
Croatia
Hrvoje Hrgović
Croatia
Ivan Buljan
Sat 13:15  Table 3
20   
Croatia
Goran Bogunović
Croatia
Jere Puljić
Sat 14:05  Table 4
21   
Croatia
Mario Sopta
Croatia
Anton Tadin
Sat 15:42  Table 3
22   
Croatia
Goran Bazina
Croatia
Zdenko Puljić
Sat 15:45  Table 5
23   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Tomislav Ljulj
Sat 14:37  Table 2
24   
Croatia
Božo Propadalo
Croatia
Mario Dražić
Sat 14:39  Table 1
25   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Frane Petričević
Sat 16:06  Table 4
26   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 13:25  Table 2
27   
Croatia
Vedran Gracin
Croatia
Siniša Rogošić
Sat 17:03  Table 5
28   
Croatia
Ivan Radun
Croatia
Berislav Šilić
Sat 17:19  Table 4
29   
Croatia
Hrvoje Žaja
Croatia
Radoslav Knežić
Sat 17:02  Table 2
30   
Croatia
Duje Glavinić
Croatia
Pero Tomić
Sat 17:33  Table 3
31   
Croatia
Ivan Šantić
Croatia
Dražen Šaškor
Sat 18:39  Table 3
32   
Croatia
Veselko Jolić
Croatia
Ivo Milin
Sat 17:59  Table 1

Loser round 1

Race to 7
33   
Croatia
Boris Pranić
Croatia
Veselko Jolić
Sat 18:57  Table 1
34   
Walk Over
Croatia
Ivan Šantić
 
35   
Croatia
Goran Nizić
Croatia
Duje Glavinić
Sat 18:57  Table 4
36   
Croatia
Luka Vrdoljak
Croatia
Hrvoje Žaja
Sat 20:17  Table 1
37   
Croatia
Mladen Zečić
Croatia
Ivan Radun
Sat 19:11  Table 5
38   
Croatia
Marin Perišin
Croatia
Vedran Gracin
Sat 19:20  Table 2
39   
Walk Over
Croatia
Dejan Matura
 
40   
Croatia
Domagoj Dzanko
Croatia
Frane Petričević
Sat 20:26  Table 3
41   
Croatia
Nikola Odak
Croatia
Mario Dražić
Sat 20:44  Table 5
42   
Walk Over
Croatia
Tomislav Ljulj
 
43   
Croatia
Marko Šola
Croatia
Zdenko Puljić
Sat 20:49  Table 4
44   
Croatia
Marko Jurić
Croatia
Anton Tadin
Sat 21:09  Table 2
45   
Croatia
Petar Škomrlj
Croatia
Jere Puljić
Sat 21:46  Table 3
46   
Croatia
Luka Rizvan
Croatia
Hrvoje Hrgović
Sat 22:08  Table 5
47   
Walk Over
Croatia
Ivan Roso
 
48   
Croatia
Robert Grubić
Croatia
Željan Radosavljević
Sat 22:08  Table 1

Winners qualification

Race to 8
49   
Croatia
Mihovil Kovačić
Croatia
Špiro Cokarić
Sat 22:18  Table 5
50   
Croatia
Ivan Buljan
Croatia
Goran Bogunović
Sat 22:00 
51   
Croatia
Mario Sopta
Croatia
Goran Bazina
Sat 23:08  Table 2
52   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Božo Propadalo
Sat 23:11  Table 3
53   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 23:16  Table 1
54   
Croatia
Siniša Rogošić
Croatia
Berislav Šilić
Sat 23:30 
55   
Croatia
Radoslav Knežić
Croatia
Pero Tomić
Sun 00:03 
56   
Croatia
Dražen Šaškor
Croatia
Ivo Milin
Sun 00:24  Table 2

Loser round 2

Race to 7
57   
Croatia
Boris Pranić
Croatia
Ivan Šantić
Sun 10:02  Table 1
58   
Croatia
Goran Nizić
Croatia
Hrvoje Žaja
Sun 10:02  Table 2
59   
Croatia
Ivan Radun
Croatia
Vedran Gracin
Sun 10:02  Table 4
60   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Frane Petričević
Sun 10:02  Table 5
61   
Croatia
Mario Dražić
Croatia
Tomislav Ljulj
Sun 11:30  Table 1
62   
Croatia
Marko Šola
Croatia
Anton Tadin
Sun 11:30  Table 2
63   
Croatia
Jere Puljić
Croatia
Hrvoje Hrgović
Sun 11:30  Table 3
64   
Croatia
Ivan Roso
Croatia
Željan Radosavljević
Sun 11:34  Table 4

Losers qualification

Race to 7
65   
Croatia
Boris Pranić
Croatia
Božo Propadalo
Sun 13:08  Table 1
66   
Croatia
Hrvoje Žaja
Croatia
Goran Bazina
Sun 13:08  Table 4
67   
Croatia
Vedran Gracin
Croatia
Goran Bogunović
Sun 13:00 
68   
Croatia
Dejan Matura
Croatia
Mihovil Kovačić
Sun 13:08  Table 5
69   
Croatia
Mario Dražić
Croatia
Dražen Šaškor
Sun 14:36  Table 4
70   
Croatia
Anton Tadin
Croatia
Pero Tomić
Sun 14:36  Table 3
71   
Croatia
Jere Puljić
Croatia
Siniša Rogošić
Sun 14:36  Table 2
72   
Croatia
Ivan Roso
Croatia
Tomislav Pilj
Sun 14:36  Table 1

Last sixteen

Race to 8
73   
Croatia
Špiro Cokarić
Croatia
Božo Propadalo
Sun 16:28  Table 1
74   
Croatia
Ivan Buljan
Croatia
Hrvoje Žaja
Sun 16:28  Table 2
75   
Croatia
Mario Sopta
Croatia
Vedran Gracin
Sun 16:28  Table 4
76   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Tomislav Pilj
Sun 16:28  Table 5
77   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Anton Tadin
Sun 17:36  Table 5
78   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Dražen Šaškor
Sun 18:28  Table 4
79   
Croatia
Radoslav Knežić
Croatia
Dejan Matura
Sun 18:19  Table 2
80   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Jere Puljić
Sun 16:32  Table 3

Quarter final

Race to 8
81   
Croatia
Špiro Cokarić
Croatia
Hrvoje Žaja
Sun 19:52  Table 1
82   
Croatia
Vedran Gracin
Hungary
Andras Varadi
Sun 19:52  Table 2
83   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Berislav Šilić
Sun 20:54  Table 4
84   
Croatia
Radoslav Knežić
Croatia
Jere Puljić
Sun 19:52  Table 5

Semi final

Race to 8
85   
Croatia
Hrvoje Žaja
Hungary
Andras Varadi
Sun 22:53  Table 1
86   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Radoslav Knežić
Sun 22:53  Table 4

Final

Race to 8
87   
Hungary
Andras Varadi
Croatia
Radoslav Knežić
Mon 01:06  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment