Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 9 - February 10, 2019

2. HBL Istok – Sezona 2019 – 1. turnir

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Tihomir Kohon
7 (6/1) 80 (55/25)
69%
2 Saša Đukić
8 (6/2) 97 (53/44)
55%
3 Krešimir Kruljac
5 (4/1) 56 (35/21)
63%
3 Ivan Tolić
5 (4/1) 62 (33/29)
53%
5 Tomislav Cvitanušić
3 (2/1) 44 (23/21)
52%
5 Krešimir Markanović
4 (2/2) 52 (25/27)
48%
5 Igor Troskot
4 (3/1) 53 (26/27)
49%
5 Zvonko Pešo PIT
5 (3/2) 61 (31/30)
51%
9 Gordan Farkaš
5 (3/2) 63 (32/31)
51%
Show more
9 Josip Smolčić
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
9 Vedran Vojvodić
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
9 Mario Uštar
4 (2/2) 52 (29/23)
56%
13 Ivan Lončarić
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
13 Darko Vidović
4 (2/2) 46 (26/20)
57%
13 Dinko Šokčević
2 (0/2) 26 (11/15)
42%
13 Luka Buljan
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Ronald Mijatović
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
17 Dalibor Pipunić
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
17 Nikola Šutalo
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
17 Seba Križanić
2 (0/2) 26 (11/15)
42%
17 Hmura Mario
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
17 Marjanović Novica "Globus"
1 (0/1) 12 (4/8)
33%
17 Toni Delić
2 (0/2) 19 (4/15)
21%
17 Nenad Havelka
3 (1/2) 37 (20/17)
54%
25 Juraj Vojvodić
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
25 Sven Markušev
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
25 Aleksandar Manojlović
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
25 Matej Opačak
2 (0/2) 19 (4/15)
21%
Entry deadline Feb 8, 2019, 8:00 PM (local time)
Starts Feb 9, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (28 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings 2. HBL – Regija Istok
Organizer Plan B Croatia and Hrvatski biljarski savez
Contact Vice Ančić (viceancic73@gmail.com, 0996706666)
More info
PRAVO NASTUPA, PRIJAVA, ODJAVA I KOTIZACIJA
Na turniru 2. HBL mogu se natjecati svi licencirani natjecatelji HBS-a koji se ne natječu u 1. HBL te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu istok@biljar.hr (zadnji rok za prijavu je četvrtak 7. veljače 2019. godine do 20:00 sati):
Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja te godinu rođenja. Molimo kubove da se pridržavaju rokova za prijavu svojih natjecatelja. Sve naknadne prijave neće se uvažavati. Klub može prijaviti samo uredno licencirane natjecatelje.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 8. veljače 2019. do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Natjecatelji koji ne nastupe na turniru ne dobivaju bodove za taj turnir.
Ždrijeb turnira biti će objavljen u petak 8. veljače 2019. godine na stranici cuescore.com.
Kotizacija za turnir iznosi 70,00 kn. Uplata kotizacije moguća je i gotovinom prije početka turnira od strane predstavnika kluba za sve natjecatelje iz istog kluba. Licenca za pojedinog natjecatelja iznosi 100,00 kn.

TURNIR
Na turniru se igra disciplina desetka (10-Ball) po dvostrukom knock out sustavu, na 8 dobijenih partija tj. 7 dobijenih partija na lijevoj strani ždrijeba. Nositelji se određuju prema broju prijavljenih natjecatelja, a na osnovu prošlogodišnje rang-liste (prošlogodišnji natjecatelji 1. HBL koji se sada natječu u 2. HBL su više rangirani u odnosu igrače 2. HBL)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Croatia
Ronald Mijatović
Walk Over
 
2   
Croatia
Ivan Tolić
Croatia
Dalibor Pipunić
Sat 10:00 
3   
Croatia
Luka Buljan
Croatia
Saša Đukić
Sat 10:11 
4   
Croatia
Matej Opačak
Croatia
Mario Uštar
Sat 10:22 
5   
Croatia
Aleksandar Manojlović
Croatia
Toni Delić
Sat 10:00 
6   
Croatia
Tihomir Kohon
Croatia
Ivan Lončarić
Sat 10:11 
7   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Marjanović Novica "Globus"
Sat 10:16 
8   
Walk Over
Croatia
Tomislav Cvitanušić
 
9   
Croatia
Krešimir Markanović
Walk Over
 
10   
Croatia
Seba Križanić
Croatia
Vedran Vojvodić
Sat 10:17 
11   
Croatia
Krešimir Kruljac
Croatia
Juraj Vojvodić
Sat 10:17 
12   
Croatia
Nikola Šutalo
Croatia
Darko Vidović
Sat 12:13 
13   
Croatia
Sven Markušev
Croatia
Hmura Mario
Sat 12:13 
14   
Croatia
Nenad Havelka
Croatia
Igor Troskot
Sat 12:09 
15   
Croatia
Zvonko Pešo PIT
Croatia
Dinko Šokčević
Sat 11:56 
16   
Walk Over
Croatia
Josip Smolčić
 

Winner round 1

Race to 8
17   
Croatia
Ronald Mijatović
Croatia
Ivan Tolić
Sat 13:46 
18   
Croatia
Saša Đukić
Croatia
Mario Uštar
Sat 12:12 
19   
Croatia
Toni Delić
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 11:36 
20   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sat 13:18 
21   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Vedran Vojvodić
Sat 12:12 
22   
Croatia
Krešimir Kruljac
Croatia
Nikola Šutalo
Sat 14:23 
23   
Croatia
Hmura Mario
Croatia
Igor Troskot
Sat 14:26 
24   
Croatia
Zvonko Pešo PIT
Croatia
Josip Smolčić
Sat 13:54 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Croatia
Dalibor Pipunić
 
26   
Croatia
Luka Buljan
Croatia
Matej Opačak
Sat 14:32 
27   
Croatia
Aleksandar Manojlović
Croatia
Ivan Lončarić
Sat 14:00 
28   
Croatia
Marjanović Novica "Globus"
Walk Over
 
29   
Walk Over
Croatia
Seba Križanić
 
30   
Croatia
Juraj Vojvodić
Croatia
Darko Vidović
Sat 14:51 
31   
Croatia
Sven Markušev
Croatia
Nenad Havelka
Sat 14:54 
32   
Croatia
Dinko Šokčević
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Croatia
Dalibor Pipunić
Croatia
Josip Smolčić
Sat 16:04 
34   
Croatia
Luka Buljan
Croatia
Hmura Mario
Sat 16:02 
35   
Croatia
Ivan Lončarić
Croatia
Nikola Šutalo
Sat 15:33 
36   
Croatia
Marjanović Novica "Globus"
Croatia
Krešimir Markanović
 
37   
Croatia
Seba Križanić
Croatia
Gordan Farkaš
Sat 15:33 
38   
Croatia
Darko Vidović
Croatia
Toni Delić
Sat 16:43 
39   
Croatia
Nenad Havelka
Croatia
Saša Đukić
Sat 16:30 
40   
Croatia
Dinko Šokčević
Croatia
Ronald Mijatović
 

Winners qualification

Race to 8
41   
Croatia
Ivan Tolić
Croatia
Mario Uštar
Sat 17:03 
42   
Croatia
Tihomir Kohon
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sat 16:17 
43   
Croatia
Vedran Vojvodić
Croatia
Krešimir Kruljac
Sat 16:50 
44   
Croatia
Igor Troskot
Croatia
Zvonko Pešo PIT
Sat 17:34 

Loser round 3

Race to 7
45   
Croatia
Josip Smolčić
Croatia
Luka Buljan
Sat 17:59 
46   
Croatia
Ivan Lončarić
Croatia
Krešimir Markanović
Sat 17:25 
47   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Darko Vidović
Sat 18:20 
48   
Croatia
Saša Đukić
Croatia
Dinko Šokčević
Sat 18:21 

Losers qualification

Race to 8
49   
Croatia
Josip Smolčić
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 20:18 
50   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Mario Uštar
Sat 20:16 
51   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Zvonko Pešo PIT
Sat 20:27 
52   
Croatia
Saša Đukić
Croatia
Vedran Vojvodić
Sat 20:19 

Quarter final

Race to 8
53   
Croatia
Ivan Tolić
Croatia
Krešimir Markanović
Sun 15:11  Table 3
54   
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Croatia
Saša Đukić
Sun 15:09  Table 6
55   
Croatia
Krešimir Kruljac
Croatia
Zvonko Pešo PIT
Sun 15:10  Table 1
56   
Croatia
Igor Troskot
Croatia
Tihomir Kohon
Sun 15:08  Table 2

Semi final

Race to 8
57   
Croatia
Ivan Tolić
Croatia
Saša Đukić
Sun 17:04 
58   
Croatia
Krešimir Kruljac
Croatia
Tihomir Kohon
Sun 16:57 

Final

Race to 8
59   
Croatia
Saša Đukić
Croatia
Tihomir Kohon
Sun 18:14