Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 10, 2019

1st Creta Ranking Tour

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mimis Stefanakis
5 (5/0) 66 (45/21)
68%
550
2 Manolis Papadodimitrakis
5 (4/1) 65 (42/23)
65%
500
3 Ilias Pisanos
4 (3/1) 53 (31/22)
58%
400
3 Miltos Kapasakis
4 (3/1) 57 (33/24)
58%
400
5 Manos Menioudakis
3 (2/1) 37 (23/14)
62%
350
5 Nick Chatoupis
3 (2/1) 37 (23/14)
62%
350
5 Nikos Spyridakis
3 (2/1) 44 (24/20)
55%
350
5 Bar Gurubar
3 (2/1) 32 (23/9)
72%
350
9 Kostas Koukiadakis
1 (0/1) 9 (0/9)
0%
250
Show more
9 George kalaitzakis
2 (1/1) 27 (17/10)
63%
250
9 Manolis Koundourakhs
2 (1/1) 27 (13/14)
48%
250
9 Mixalis Samolis
1 (0/1) 13 (4/9)
31%
250
9 Στεργιος Δρακακης
2 (1/1) 24 (9/15)
38%
250
9 Manolis Gerarchakis
1 (0/1) 13 (4/9)
31%
250
9 Παντελής Μπραουδάκης
1 (0/1) 15 (6/9)
40%
250
9 Andreas Koukiadakis
2 (1/1) 26 (9/17)
35%
250
17 Aris Damoulakis
1 (0/1) 17 (8/9)
47%
150
17 Michalis Tzanopoulos
1 (0/1) 11 (2/9)
18%
150
17 Giorgos Lempidakis
1 (0/1) 14 (5/9)
36%
150
17 Παναγιώτης Πολιουδάκης
1 (0/1) 10 (1/9)
10%
150
17 λευτερης μακρυδακης
1 (0/1) 12 (3/9)
25%
150
17 Αντωνης Διγαλακης
1 (0/1) 13 (4/9)
31%
150
17 Kyriakos Xalvatzakis
1 (0/1) 10 (1/9)
10%
150
17 Μανώλης Καλοειδάς
1 (0/1) 9 (0/9)
0%
150
17 Giannhs Giannopoulos
1 (0/1) 12 (3/9)
25%
150
17 Michaelangelos Michael
1 (0/1) 12 (3/9)
25%
150
17 Evros Aristeidou
1 (0/1) 14 (5/9)
36%
150
17 Vagelis Manousakis
1 (0/1) 15 (6/9)
40%
150
Starts Nov 10, 2019, 12:00 AM (local time)
Format Single elimination (28 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Rankings Creta Ranking list Tour 2019-2020
Contact Manos Menioudakis (manos.menioudakis@gmail.com, 6973356787), Kostas Koukiadakis , Παναγιώτης Πολιουδάκης (sinedd1195@hotmail.com, 6972376912), Mimis Stefanakis (mimis9ball@hotmail.com, 6974927945), nikos aleksandrakis (naleksandrakis@gmail.com, 6948106080) and Nick Chatoupis
More info
1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟ ΤΑ 12 Creta Ranking Tour 2019-2020
Τα 10 καλύτερα τουρνουά του κάθε παίκτη θα μετρήσουν στην βαθμολογία του, οι τρείς πρώτοι παίκτες απο της κατηγορίες Α ́, Β ́, Γ ́ θα πάρουν το ειστητήριο για το Eurotour και 1 ακόμα εισιτήριο που θα δοθεί με κλήρωση που θα συμμετέχουν όσοι έχουν λάβει μέρος σε 10 συνολικά τουρνουά της διοργάνωσης.

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Νοκ αουτ, στα 9 παιχνίδια, χωρίς χάρισμα, εναλλάξ σπάσιμο, dry break, χρέωση κανονική 6€ η ώρα.
Σύστημα βαθμολογίας: BCQ Monday Masters 16-24-32-36-48 ανάλογα της συμμετοχές.

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Η κλήρωση γίνεται τη προηγούμενη μέρα του τουρνουά το Σάββατο στις 21:00 το βράδυ, όσοι παίκτες έχουν καταβάλει την συμμετοχή τους θα μπορούν να συμμετέχουν.
Οι παίκτες θα μπορούν να ενημερωθούν για την ώρα των αγώνων τους το Σάββατο μετα τις 22:00 το βράδυ.
Προτεραιότητα θα δίνεται στους παίκτες που έρχονται από ποιο μακριά δεν θα μπαίνουν να παίζουν στα πρώτα παιχνίδια εκτός και αν δεν γίνεται αλλιώς.
Οι παίκτες καλούνται να βρίσκονται στο χώρο αγώνων 20 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα τους.
Δικαίωμα καθυστέρησης από την αναγραφόμενη ώρα έναρξης 15 λεπτά (ανά 5 λεπτά προστίθεται 1 παιχνίδι στον αντίπαλο, μετά το πέρας των 15 λεπτών ο αγώνας κατοχυρώνεται στον αντίπαλο).
Ζέσταμα: 1 παιχνίδι. Time out: 5 λεπτά ανά παίκτη.

Οι δηλώσεις συμμετοχών θα γίνονται στα παρακάτω μαγαζιά ή και στο Cuescore:
1) XANIA: FROZEN 
2) ΡΕΘΥΜΝΟ: BILLIAS - CYBER
3) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘI: CHAMPION
Προσοχή για να είναι έγκυρη η συμμετοχή θα πρέπει να έχει πληρωθεί πριν την κλήρωση του τουρνουά.
Συμμετοχή: Α' 40€,  B' 20€, Γ' 10€. Από την συμμετοχή του κάθε παίκτη τα 5€ θα πηγαίνουν στα έξοδα για τα 4 εισητήρια της διοργάνωσης και τα υπόλοιπα στα έπαθλα.
Έπαθλα: 1ος 40% + 1 ΚΥΠΕΛΛΟ, 2ος 20%, 3ος/4ος 10% από 28 παίκτες και πάνω 5ος/6ος/7ος/8ος 5%.
EUROTOUR TICKET FOR A-B-C DIVISION & 1 ME ΚΛΗΡΩΣΗ

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Greece
Παντελής Μπραουδάκης
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Cyprus
Michaelangelos Michael
Walk Over
 
4   
Walk Over
Miltos Kapasakis
 
5   
Greece
Nikos Spyridakis
Walk Over
 
6   
Walk Over
Greece
Giannhs Giannopoulos
 
7   
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης
Walk Over
 
8   
Walk Over
Greece
George kalaitzakis
 
9   
Greece
Vagelis Manousakis
Walk Over
 
10   
Walk Over
Greece
Στεργιος Δρακακης
 
11   
Greece
Manos Menioudakis
Walk Over
 
12   
Walk Over
Greece
Giorgos Lempidakis
 
13   
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Walk Over
 
14   
Walk Over
Greece
λευτερης μακρυδακης
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Walk Over
Greece
Kostas Koukiadakis
 
17   
Greece
Manolis Gerarchakis
Walk Over
 
18   
Walk Over
Walk Over
 
19   
Greece
Ilias Pisanos
Walk Over
 
20   
Walk Over
Greece
Αντωνης Διγαλακης
 
21   
Andreas Koukiadakis
Walk Over
 
22   
Walk Over
Greece
Aris Damoulakis
 
23   
Bar Gurubar
Walk Over
 
24   
Walk Over
Greece
Μανώλης Καλοειδάς
 
25   
Greece
Michalis Tzanopoulos
Walk Over
 
26   
Walk Over
Greece
Mimis Stefanakis
 
27   
Cyprus
Evros Aristeidou
Walk Over
 
28   
Walk Over
Greece
Manolis Koundourakhs
 
29   
Greece
Nick Chatoupis
Walk Over
 
30   
Walk Over
Greece
Kyriakos Xalvatzakis
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Greece
Mixalis Samolis
 

Round 2

Race to 9
33   
Greece
Παντελής Μπραουδάκης
Walk Over
 
34   
Cyprus
Michaelangelos Michael
Miltos Kapasakis
Sun 12:56 
35   
Greece
Nikos Spyridakis
Greece
Giannhs Giannopoulos
Sun 13:35 
36   
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης
Greece
George kalaitzakis
Sun 12:07  Table 1
37   
Greece
Vagelis Manousakis
Greece
Στεργιος Δρακακης
Sun 12:07  Table 2
38   
Greece
Manos Menioudakis
Greece
Giorgos Lempidakis
Sun 12:07  Table 3
39   
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Greece
λευτερης μακρυδακης
Sun 12:07  Table 4
40   
Walk Over
Greece
Kostas Koukiadakis
 
41   
Greece
Manolis Gerarchakis
Walk Over
 
42   
Greece
Ilias Pisanos
Greece
Αντωνης Διγαλακης
Sun 12:07  Table 5
43   
Andreas Koukiadakis
Greece
Aris Damoulakis
Sun 13:07 
44   
Bar Gurubar
Greece
Μανώλης Καλοειδάς
Sun 13:08 
45   
Greece
Michalis Tzanopoulos
Greece
Mimis Stefanakis
Sun 12:33  Table 6
46   
Cyprus
Evros Aristeidou
Greece
Manolis Koundourakhs
Sun 13:13 
47   
Greece
Nick Chatoupis
Greece
Kyriakos Xalvatzakis
Sun 13:16 
48   
Walk Over
Greece
Mixalis Samolis
 

Last sixteen

Race to 9
49   
Greece
Παντελής Μπραουδάκης
Miltos Kapasakis
Sun 13:55 
50   
Greece
Nikos Spyridakis
Greece
George kalaitzakis
Sun 15:12 
51   
Greece
Στεργιος Δρακακης
Greece
Manos Menioudakis
Sun 13:44 
52   
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Greece
Kostas Koukiadakis
Sun 13:09 
53   
Greece
Manolis Gerarchakis
Greece
Ilias Pisanos
Sun 14:00 
54   
Andreas Koukiadakis
Bar Gurubar
Sun 14:48 
55   
Greece
Mimis Stefanakis
Greece
Manolis Koundourakhs
Sun 15:07 
56   
Greece
Nick Chatoupis
Greece
Mixalis Samolis
Sun 15:07 

Quarter final

Race to 9
57   
Miltos Kapasakis
Greece
Nikos Spyridakis
Sun 16:55 
58   
Greece
Manos Menioudakis
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Sun 16:19 
59   
Greece
Ilias Pisanos
Bar Gurubar
Sun 16:01 
60   
Greece
Mimis Stefanakis
Greece
Nick Chatoupis
Sun 16:19 

Semi final

Race to 9
61   
Miltos Kapasakis
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Sun 17:57 
62   
Greece
Ilias Pisanos
Greece
Mimis Stefanakis
Sun 17:57 

Final

Race to 9
63   
Greece
Manolis Papadodimitrakis
Greece
Mimis Stefanakis
Sun 19:11 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment