Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 27, 2020

1e Zeeuwse Snooker Ranking 2020-2021

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher Van renswoude
8 (8/0) 8 (8/0)
100%
2 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
8 (5/3) 8 (5/3)
63%
3 Leo Dorreman
7 (4/3) 7 (4/3)
57%
4 André Janse
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
4 Soutar Brown
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
4 Steef Kloet
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
7 Rob Brant
7 (2/5) 7 (2/5)
29%
8 Loes van Honk
7 (1/6) 7 (1/6)
14%
Starts Sep 27, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Sport Pub Goes Zeeuwse Snooker Ranking 2020-2021
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
8 individuele toernooien, gekoppeld aan een finaledag.

Minimaal 5 speeldagen meegedaan geeft recht op deelname finale.

Standen worden bijgehouden op de volgende link: Stand Zeeuwse Snooker Ranking ( nog niet actief ).

Puntensysteem per gewonnen frame wordt vervangen door een algemene puntenverdeling op basis van
je rangschikking de betreffende gespeelde ranking.

Poulesysteem met kruisfinales voor eindpositie, loting bepaald poule indeling.

Na 8 rankingen komt er een overall winnaar en winnaar van de wisselbeker.

Schema deelnemers:
<8 deelnemers = 1 poule
8 tot deelnemers 11 = 2 of 3 poules
12 tot 16 deelnemers = 3 of 4 poules ( bij 3 poule, eerst poulefase daarna op plaats )

Prijzenpot, 50% gaat naar de rankingdag en 50% gaat naar de finaledag, waarin iedereen die de finale haalt zal meedingen in de prijzenpot, prijzenschema wordt gepubliceerd op deze pagina.
Deelname kost € 10,00
Hoogste break zal beloont worden met een dag- en een seizoensprijs, inclusief finaledag.

Finale Single KO, indeling op basis van eindpositie na 8 rankingen, even en oneven posities.

Inschrijving kan via de link gekoppeld aan de individuele ranking of voor 11:00 aanwezig zijn.
Alle data's volgen nog:
28 september
?
?
?
?
?
?
?
? finale Zeeuwse Snooker Ranking
minimaal 5 deelnames

Puntenverdeling:
1e plaats - 28 punten
2e plaats - 25 punten
3/4 plaats - 22 punten
5e plaats - 20 punten
9e plaats - 16 punten
16e plaats - 8 punten
Bij een andere opzet qua poule-indeling geldt telkens 1 punt minder, van 3e plaats naar laatste deelnemer.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher Van renswoude 7 7 0 0 7 0 7 0 0 0 1 7
2 Vincent Peemen 7 5 0 2 5 2 3 0 0 0 0.714 5
3 Leo Dorreman 7 4 0 3 4 3 1 0 0 0 0.571 4
4 André Janse 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
4 Soutar Brown 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
4 Steef Kloet 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
7 Rob Brant 7 2 0 5 2 5 -3 0 0 0 0.286 2
8 Loes van Honk 7 1 0 6 1 6 -5 0 0 0 0.143 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:17  Table 4
2   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Christopher Van renswoude
Sun 11:18  Table 10
3   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 11:36  Table 9
4   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
André Janse
Sun 11:18  Table 9

Round 2

Race to 1
5   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Christopher Van renswoude
Sun 11:44  Table 9
6   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 12:13  Table 9
7   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
André Janse
Sun 11:44  Table 4
8   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 11:50  Table 10

Round 3

Race to 1
9   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 13:32  Table 9
10   
Netherlands
Christopher Van renswoude
Netherlands
André Janse
Sun 12:28  Table 4
11   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 12:33  Table 9
12   
Netherlands
Loes van Honk
Scotland
Soutar Brown
Sun 12:29  Table 10

Round 4

Race to 1
13   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
André Janse
Sun 12:58  Table 4
14   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 13:00  Table 9
15   
Netherlands
Christopher Van renswoude
Scotland
Soutar Brown
Sun 12:59  Table 9
16   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Loes van Honk
Sun 13:22  Table 10

Round 5

Race to 1
17   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 13:54  Table 9
18   
Netherlands
André Janse
Scotland
Soutar Brown
Sun 13:54  Table 4
19   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:10  Table 4
20   
Netherlands
Christopher Van renswoude
Netherlands
Rob Brant
Sun 13:54  Table 10

Round 6

Race to 1
21   
Netherlands
Steef Kloet
Scotland
Soutar Brown
Sun 14:32  Table 9
22   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:38  Table 4
23   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Rob Brant
Sun 14:11  Table 10
24   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Christopher Van renswoude
Sun 14:39  Table 10

Round 7

Race to 1
25   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Loes van Honk
Sun 15:09  Table 4
26   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Rob Brant
Sun 14:52  Table 9
27   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Christopher Van renswoude
Sun 15:19  Table 9
28   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 15:04  Table 10

Final

Race to 1
29   
Netherlands
Christopher Van renswoude
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 16:32 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment