Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 29, 2019

1e Zeeuwse Snooker Ranking 2019-2020

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Christopher van Renswoude
7 (7/0) 7 (7/0)
100%
59
2 Marcel Mouwen
7 (5/2) 7 (5/2)
71%
3 Atong Wu
7 (4/3) 7 (4/3)
57%
3 Rob Brant
7 (4/3) 7 (4/3)
57%
3 Leo Dorreman
7 (4/3) 7 (4/3)
57%
6 Wilko Korsuize
7 (3/4) 7 (3/4)
43%
7 Loes van Honk
7 (1/6) 7 (1/6)
14%
8 Steef Kloet
7 (0/7) 7 (0/7)
0%
Starts Sep 29, 2019, 10:53 AM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Sport Pub Goes Snooker Ranking 2019/2020
Organizer Sport Pub Goes
More info
Snookerranking seizoen 2019-2020



8 individuele toernooien, gekoppeld aan een finaledag

Minimaal 5 speeldagen meegedaan geeft recht op deelname finale
Standen worden bijgehouden op de volgende link: Stand Zeeuwse Snooker Ranking ( nog niet actief )

Puntensysteem per gewonnen frame wordt vervangen door een algemene puntenverdeling op basis van je rangschikking de betreffende gespeelde ranking.

Poulesysteem met kruisfinales voor eindpositie, loting bepaald poule indeling

Na 8 rankingen komt er een overall winnaar

Prijzenpot, 50% gaat naar de rankingdag en 50% gaat naar de finaledag, waarin iedereen die de finale haalt zal meedingen in de prijzenpot,prijzenschema wordt gepubliceerd op deze pagina.
Deelname kost € 10,00
Hoogste break zal beloont worden met een dag- en een seizoensprijs, inclusief finale

Finale poule indeling op basis van eindpositie na 8 rankingen, even en oneven posities.

Inschrijving kan via de link gekoppeld aan de individuele ranking of voor 11:00 aanwezig zijn.
De data's zijn als volgt:
28 september
20 oktober
17 november
22 december
26 januari
23 februari
29 maart
26 april
31 mei finale Zeeuwse Snooker Ranking
minimaal 5 deelnames

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher van Renswoude 7 7 0 0 7 0 7 0 0 0 1 7
2 Marcel Mouwen 7 5 0 2 5 2 3 0 0 0 0.714 5
3 Leo Dorreman 7 4 0 3 4 3 1 0 0 0 0.571 4
3 Rob Brant 7 4 0 3 4 3 1 0 0 0 0.571 4
3 Atong Wu 7 4 0 3 4 3 1 0 0 0 0.571 4
6 Wilko Korsuize 7 3 0 4 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
7 Loes van Honk 7 1 0 6 1 6 -5 0 0 0 0.143 1
8 Steef Kloet 7 0 0 7 0 7 -7 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 11:13  Table 4
2   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Stefan Kloet
Sun 11:13  Table 9
3   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Loes van Honk
Sun 11:13  Table 10
4   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Atong Wu
Sun 11:13 

Round 2

Race to 1
5   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Steef Kloet
Sun 11:43 
6   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Loes van Honk
Sun 11:37  Table 10
7   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Atong Wu
Sun 11:43  Table 9
8   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Rob Brant
Sun 11:38  Table 4

Round 3

Race to 1
9   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Loes van Honk
Sun 12:07  Table 4
10   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Atong Wu
Sun 12:05 
11   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Rob Brant
Sun 12:07  Table 9
12   
Netherlands
Leo Dorreman
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:07  Table 10

Round 4

Race to 1
13   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Atong Wu
Sun 12:48  Table 9
14   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Brant
Sun 12:48 
15   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:32  Table 10
16   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 12:32  Table 9

Round 5

Race to 1
17   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Rob Brant
Sun 13:27 
18   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:08  Table 4
19   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 13:27  Table 9
20   
Netherlands
Steef Kloet
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 13:08  Table 10

Round 6

Race to 1
21   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:47 
22   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 14:17  Table 4
23   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 13:34  Table 10
24   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Steef Kloet
Sun 14:37  Table 10

Round 7

Race to 1
25   
Netherlands
Wilko Korsuize
Netherlands
Leo Dorreman
Sun 14:37  Table 4
26   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sun 14:20 
27   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Steef Kloet
Sun 14:08  Table 4
28   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Loes van Honk
Sun 14:08  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment