Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 18, 2021

18.11.2021 neljapäev

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Krister Raudsepp
7 (6/1) 7 (6/1)
86%
2 Jaak Lipu
Tallinna Snuukriklubi
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
3 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
4 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
6 (4/2) 6 (4/2)
67%
5 Aleksandra Sinilnikova
Break & Run
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
5 Erki Aring
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
7 Sulev Teppart
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
7 Heigo Harend
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
9 Viktor Podpaskov
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
Entry deadline Nov 18, 2021, 6:10 PM (local time)
Starts Nov 18, 2021, 6:10 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Organizer Tallinna Snuukriklubi

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Estonia
Krister Raudsepp
Walk Over
 
2   
Estonia
Heigo Harend
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Thu 18:31 
3   
Estonia
Jaak Lipu
Walk Over
 
4   
Walk Over
Estonia
Sulev Teppart
 
5   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Walk Over
 
6   
Estonia
Jüri Järvet
Estonia
Erki Aring
Thu 18:51 
7   
Estonia
Karl Oskar Toovere
Estonia
Silver Vrait
Thu 19:03 
8   
Walk Over
Estonia
Viktor Podpaskov
 

Winner round 1

Race to 1
9   
Estonia
Krister Raudsepp
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Thu 19:02 
10   
Estonia
Jaak Lipu
Estonia
Sulev Teppart
Thu 18:50 
11   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Estonia
Erki Aring
Thu 19:03 
12   
Estonia
Karl Oskar Toovere
Estonia
Viktor Podpaskov
Thu 19:59 

Loser round 1

Race to 1
13   
Walk Over
Estonia
Heigo Harend
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Estonia
Jüri Järvet
 
16   
Estonia
Silver Vrait
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 1
17   
Estonia
Heigo Harend
Estonia
Viktor Podpaskov
Thu 20:12 
18   
Walk Over
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
 
19   
Estonia
Jüri Järvet
Estonia
Sulev Teppart
Thu 18:52 
20   
Estonia
Silver Vrait
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Thu 19:53 

Winner round 2

Race to 1
21   
Estonia
Krister Raudsepp
Estonia
Jaak Lipu
Thu 19:04 
22   
Estonia
Erki Aring
Estonia
Karl Oskar Toovere
Thu 20:12 

Loser round 3

Race to 1
23   
Estonia
Heigo Harend
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Thu 21:19 
24   
Estonia
Sulev Teppart
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Thu 20:12 

Loser round 4

Race to 1
25   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Estonia
Krister Raudsepp
Thu 21:44 
26   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Estonia
Erki Aring
Thu 21:27 

Winners qualification

Race to 1
27   
Estonia
Jaak Lipu
Estonia
Karl Oskar Toovere
Thu 21:12 

Loser round 5

Race to 1
28   
Estonia
Krister Raudsepp
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Fri 17:24 

Losers qualification

Race to 1
29   
Estonia
Krister Raudsepp
Estonia
Karl Oskar Toovere
Fri 17:34 

Final

Race to 1
30   
Estonia
Jaak Lipu
Estonia
Krister Raudsepp
Fri 17:34 
31   
Estonia
Krister Raudsepp
Estonia
Jaak Lipu
Fri 17:35 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants