Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 28, 2020

Хендикап лига за Аматьори и Професионалисти

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 58 (35/23)
60%
2 Viktor Iliev
5 (4/1) 45 (31/14)
69%
3 Kristiyan Spasov
4 (3/1) 40 (24/16)
60%
3 Yordan Kirkov
4 (3/1) 39 (27/12)
69%
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 35 (17/18)
49%
5 Aleksandyr Georgiev
2 (1/1) 18 (8/10)
44%
5 Sevdalin Slavov
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
5 Borislav Cholakov
3 (2/1) 34 (15/19)
44%
9 Nikolai Hristov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
Show more
9 Kristina Zlateva
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
9 Adrian Georgiev
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
9 Pavel Stoinov
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
9 Nikola Kolev
2 (1/1) 21 (13/8)
62%
9 Yordan Yordanov
2 (1/1) 19 (7/12)
37%
9 Petko Gabrovski
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
17 Spasian Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
17 Dinko Kotsev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
17 Milko Ivanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
17 Georgi Velichkov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
17 Martin Cachev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
17 Tsveti Minkova
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
17 Ivailo Cherkezov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
17 Chenk Nguen
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
17 Ivailo Kolev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
17 Gosho Genchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
17 Nikolai Stoilov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Sep 28, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Ранговете на всички състезатели ще се определят от турнирият директор - Георги Георгиев. От 18:45 до 19:00 той ще обясни подробно хендикап системата на всички състезатели.

https://cuescore.com/tournament/%D0%A5%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BF+%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%90%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D0%B8+%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8/8295704?schedule#schedule

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Petko Gabrovski
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 19:05  Table 3
2   
Bulgaria
Ivailo Cherkezov
Bulgaria
Borislav Cholakov
  Table 3
3   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:06  Table 4
4   
Bulgaria
Tsveti Minkova
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 19:06  Table 5
5   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Mon 19:04  Table 2
6   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 20:06  Table 1
7   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:04  Table 1
8   
Bulgaria
Milko Ivanov
Bulgaria
Sevdalin Slavov
Mon 19:07  Table 6
9   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Gosho Genchev
Mon 19:07  Table 7
10   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 20:01  Table 5
11   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Chenk Nguen
Mon 20:04  Table 4
12   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Ghost 2
 
13   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 20:04  Table 2
14   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 20:21  Table 6
15   
Bulgaria
Nikolai Stoilov
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 20:25  Table 7
16   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Yordan Yordanov
Mon 20:48  Table 5

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Petko Gabrovski
Bulgaria
Borislav Cholakov
Mon 21:31  Table 3
18   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:51  Table 1
19   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 20:59  Table 2
20   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Sevdalin Slavov
Mon 21:01  Table 6
21   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 21:10  Table 7
22   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 21:30  Table 4
23   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 21:50  Table 6
24   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Yordan Yordanov
Mon 21:59  Table 5

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 22:23  Table 3
26   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Sevdalin Slavov
Mon 22:15  Table 2
27   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 22:15  Table 1
28   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 23:03  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 23:44  Table 1
30   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 23:56  Table 2

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Tue 01:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants