Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 11, 2021

Хендикап Лига - Януари - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dilian Tiklev
5 (5/0) 46 (34/12)
74%
550
2 Adrian Georgiev
5 (4/1) 51 (30/21)
59%
480
3 Nikolay Dinev
4 (3/1) 47 (26/21)
55%
420
3 Georgi Velichkov
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
420
5 Georgi Georgiev
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
370
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 34 (16/18)
47%
370
5 Yordan Kirkov
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
370
5 Nikolay Vlashev
4 (3/1) 44 (26/18)
59%
370
9 Денис Маздрашки
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
330
Show more
9 Mario Valchev
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
9 Ivailo Kolev
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
330
9 Viktor Iliev
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
330
9 Павел Стойнов
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 21 (9/12)
43%
330
9 Angel Belokonski
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
330
9 Atanas Dimitrov
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
17 Nikolai Hristov
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Ognyan Kolev
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Radostina Lyubomirova
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Martin Cachev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Жорж Виденов
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Sarkis Topakbashian
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Красимир Тонев
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Rado Elenkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Antonio Nikolov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
33 Radostin Gerchev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 David Penkov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
33 Dinko Kotsev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Дани Хаджиев
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
235
33 Dimityr Andonov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
235
Starts Jan 11, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (37 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Януари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Дани Хаджиев
D
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 19:02  Table 3
3   
Bulgaria
Красимир Тонев
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
5   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
 
7   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Ivailo Kolev
 
9   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Dimityr Andonov
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:04  Table 7
11   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
13   
Bulgaria
Жорж Виденов
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Angel Belokonski
 
15   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:02  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
17   
Bulgaria
Павел Стойнов
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Давид Пенков
Mon 19:48  Table 2
19   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 
20   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
21   
Bulgaria
Rado Elenkov
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Георги Чаушев
 
23   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
25   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Nikolay Dinev
 
27   
Bulgaria
Atanas Dimitrov
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
29   
Bulgaria
Mario Valchev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
31   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 20:06  Table 4
32   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kolev
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 20:07  Table 9
34   
Bulgaria
Красимир Тонев
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 19:01  Table 1
35   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Mon 19:33  Table 1
36   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Mon 19:03  Table 5
37   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:52  Table 6
38   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 19:02  Table 2
39   
Bulgaria
Жорж Виденов
C
Bulgaria
Angel Belokonski
Mon 19:03  Table 6
40   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
D
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 20:44  Table 8
41   
Bulgaria
Павел Стойнов
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 20:58  Table 3
42   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:04  Table 8
43   
Bulgaria
Rado Elenkov
C
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Mon 19:45  Table 5
44   
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:05  Table 9
45   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 19:45  Table 7
46   
Bulgaria
Atanas Dimitrov
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:55  Table 3
47   
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:42  Table 6
48   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 21:06  Table 4

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 21:06  Table 9
50   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Mon 20:57  Table 1
51   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 20:58  Table 2
52   
Bulgaria
Angel Belokonski
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 21:51  Table 9
53   
Bulgaria
Павел Стойнов
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 21:50  Table 3
54   
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Mon 20:59  Table 5
55   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Atanas Dimitrov
Mon 21:23  Table 6
56   
Bulgaria
Mario Valchev
A+
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Mon 21:53  Table 1

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 23:25  Table 8
58   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 23:25  Table 2
59   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Mon 23:27  Table 3
60   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Mon 22:39  Table 1

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Tue 19:10  Table 2
62   
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Tue 19:10  Table 1

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Tue 20:39  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants