Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 4, 2021

Хендикап Лига - Януари - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Velichkov
5 (5/0) 56 (35/21)
63%
550
2 Dilian Tiklev
5 (4/1) 55 (34/21)
62%
480
3 Spasian Spasov
4 (3/1) 46 (26/20)
57%
420
3 Desislava Bozhilova
5 (4/1) 48 (29/19)
60%
420
5 Kristina Zlateva
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
370
5 Petyo Krystev
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
370
5 Evgeni Manov
3 (2/1) 31 (15/16)
48%
370
5 Antonio Nikolov
4 (3/1) 41 (21/20)
51%
370
9 Nikolai Hristov
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
330
Show more
9 Daniel Todorov
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
330
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
9 Radostin Gerchev
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
330
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Ognyan Kolev
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
330
9 Pavel Stoinov
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
330
9 Dimityr Velinov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
17 Georgi Georgiev
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Radostina Lyubomirova
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Martin Cachev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 David Penkov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Nikolay Dinev
2 (1/1) 13 (8/5)
62%
300
17 Borislav Cholakov
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
300
17 Georgi Chomovski
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Дани Хаджиев
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
300
17 Ivan Minkov
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
300
17 Rado Elenkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
33 Martina Draganova
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Yordan Kirkov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
235
33 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
235
33 Ivailo Kolev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
235
33 Viktor Iliev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
33 Виктор Сарийски
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
235
33 Георги Чаушев
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
235
33 Жорж Виденов
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
235
33 Vasko Avramov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
235
33 Deyan Merazov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
235
Starts Jan 4, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (43 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Януари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 19:02  Table 1
3   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Evgeni Manov
 
5   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 19:03  Table 3
7   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Виктор Сарийски
C
Mon 19:41  Table 7
8   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
9   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
B
Bulgaria
Nikolay Dinev
Mon 19:03  Table 4
11   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Rado Elenkov
 
13   
Bulgaria
Nikola Kolev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
15   
Bulgaria
Дани Хаджиев
D
Bulgaria
Жорж Виденов
Mon 19:04  Table 5
16   
Walk Over
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
17   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Ivan Minkov
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 19:04  Table 6
19   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
21   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 
22   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Antonio Nikolov
Mon 19:19  Table 9
23   
Bulgaria
Vasko Avramov
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Mon 19:21  Table 4
24   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
25   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 19:05  Table 8
27   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 19:02  Table 2
28   
Walk Over
Bulgaria
Dimityr Velinov
 
29   
Bulgaria
Petyo Krystev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
31   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Deyan Merazov
Mon 19:46  Table 6
32   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 

Round 2

Race to 7
33   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 20:09  Table 8
34   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Evgeni Manov
B
Mon 19:59  Table 1
35   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 20:22  Table 7
36   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 20:55  Table 1
37   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Nikolay Dinev
Mon 20:06  Table 3
38   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Rado Elenkov
C
Mon 20:11  Table 2
39   
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 20:20  Table 5
40   
Bulgaria
Дани Хаджиев
D
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Mon 20:42  Table 3
41   
Bulgaria
Pavel Stoinov
C
Bulgaria
Ivan Minkov
C
Mon 20:20  Table 4
42   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 20:24  Table 6
43   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:43  Table 9
44   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
D
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 20:56  Table 7
45   
Bulgaria
Adrian Georgiev
D
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 21:02  Table 4
46   
Bulgaria
David Penkov
B
Bulgaria
Dimityr Velinov
B
Mon 21:04  Table 2
47   
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 21:06  Table 5
48   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 21:27  Table 8

Last sixteen

Race to 7
49   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Evgeni Manov
B
Mon 21:40  Table 4
50   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 22:42  Table 8
51   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 21:28  Table 6
52   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Mon 22:28  Table 3
53   
Bulgaria
Pavel Stoinov
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Mon 22:03  Table 6
54   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 22:05  Table 9
55   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Dimityr Velinov
B
Mon 22:20  Table 2
56   
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 22:29  Table 5

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Evgeni Manov
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Tue 19:50  Table 8
58   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Tue 19:14  Table 2
59   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Tue 19:18  Table 8
60   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Petyo Krystev
B
Tue 19:01  Table 9

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Tue 20:51  Table 2
62   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Tue 20:02  Table 2

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Georgi Velichkov
A
Tue 22:14  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants