Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 28, 2021

Хендикап Лига - Юни - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Vasil Pezis
4 (4/0) 43 (27/16)
63%
550
2 Ognyan Kolev
5 (4/1) 51 (30/21)
59%
480
3 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 37 (19/18)
51%
420
3 Valentin Ivanov
4 (3/1) 40 (23/17)
58%
420
5 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 21 (13/8)
62%
370
5 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
370
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 33 (16/17)
48%
370
5 Desislava Bozhilova
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
370
9 Yoan Papazov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
Show more
9 Martin Savov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Teodor Chomovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Adrian Georgiev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Yoan Salambashev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Georgi Velichkov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Kalin Varbanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Kalin Deliiski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jun 28, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юни
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:06  Table 4
3   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
5   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 19:06  Table 3
7   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:05  Table 2
8   
Walk Over
Bulgaria
Teodor Chomovski
 
9   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 19:05  Table 1
11   
Bulgaria
Yoan Salambashev
A
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:08  Table 9
12   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
13   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:07  Table 5
15   
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:07  Table 6
16   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:44  Table 4
18   
Bulgaria
Yoan Papazov
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:08  Table 8
19   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:29  Table 3
20   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 20:40  Table 2
21   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 20:11  Table 1
22   
Bulgaria
Yoan Salambashev
A
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 20:17  Table 8
23   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
 
24   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Martin Savov
A
Mon 19:57  Table 6

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 20:40  Table 4
26   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 22:01  Table 4
27   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 21:40  Table 1
28   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 21:05  Table 6

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 22:35  Table 9
30   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 22:09  Table 8

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 23:16  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants