Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 21, 2021

Хендикап Лига - Юни - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kalin Varbanov
5 (5/0) 52 (35/17)
67%
550
2 Stanislav Milev
4 (3/1) 41 (24/17)
59%
480
3 Kristiyan Spasov
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
420
3 Desislava Bozhilova
4 (3/1) 46 (25/21)
54%
420
5 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
370
5 Stanislav Delchev
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
370
5 Adrian Georgiev
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
370
5 Antonio Nikolov
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
370
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
Show more
9 Spasian Spasov
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Ivan Velinov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Vasil Pezis
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Martina Draganova
2 (1/1) 19 (7/12)
37%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 20 (7/13)
35%
330
9 Dilian Tiklev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Kalin Deliiski
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Йоан Папазов
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Dinko Kotsev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jun 21, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (29 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юни
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 20:04  Table 5
3   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 19:01  Table 1
4   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 19:02  Table 2
5   
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:02  Table 3
6   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 19:02  Table 4
7   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:02  Table 5
8   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:02  Table 6
9   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Ghost 1
 
11   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:01  Table 8
12   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 19:05  Table 9
13   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Mon 19:58  Table 1
14   
Bulgaria
Йоан Папазов
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:49  Table 9
15   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Bulgaria
Ghost 2
 
16   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
R1
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 21:56  Table 8
18   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 20:37  Table 2
19   
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:08  Table 4
20   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 20:18  Table 6
21   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:06  Table 3
22   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
R1
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 20:08  Table 8
23   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:53  Table 1
24   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 20:34  Table 9

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Stanislav Delchev
Mon 22:33  Table 8
26   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Mon 20:59  Table 6
27   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 21:12  Table 3
28   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Mon 22:00  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Mon 23:22  Table 8
30   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Mon 22:58  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Tue 00:28  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants