Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 14, 2021

Хендикап Лига - Юни - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Velichkov
5 (5/0) 57 (35/22)
61%
550
2 Desislava Bozhilova
5 (4/1) 55 (30/25)
55%
480
3 Spasian Spasov
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
420
3 Vasil Pezis
4 (3/1) 39 (25/14)
64%
420
5 Daniel Todorov
3 (2/1) 31 (14/17)
45%
370
5 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
370
5 Dinko Kotsev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
370
5 Teodor Chomovski
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
370
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
Show more
9 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
9 Ognyan Kolev
2 (1/1) 18 (10/8)
56%
330
9 Yavor Nedelchev
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 18 (11/7)
61%
330
9 Kalin Varbanov
2 (1/1) 21 (9/12)
43%
330
9 Kalin Stefanov
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
330
17 Martin Savov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Kristina Zlateva
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Kalin Deliiski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 4
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jun 14, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юни
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Mon 19:01  Table 8
2   
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:04  Table 5
3   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 19:54  Table 5
4   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:01  Table 1
5   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:02 
6   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 19:02  Table 3
7   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 19:02  Table 2
8   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Mon 19:03  Table 4
9   
Bulgaria
Ghost 2
Russia
Andrei Izrantcev
B
 
10   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Mon 19:03  Table 6
11   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:59  Table 3
12   
Bulgaria
Petyr Yordanov
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:50  Table 6
13   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Bulgaria
Martin Savov
A
Mon 19:03  Table 9
14   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:59  Table 4
15   
Bulgaria
Ghost 4
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
 
16   
Bulgaria
Nikolay Dinev
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:04  Table 8

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 20:08  Table 2
18   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:48  Table 5
19   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 20:30  Table 9
20   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Mon 20:38  Table 3
21   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Mon 20:32  Table 1
22   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 20:47  Table 6
23   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Apro
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 20:47  Table 4
24   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:52  Table 8

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 21:42  Table 5
26   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 21:20  Table 3
27   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 21:58  Table 6
28   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:58  Table 4

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 23:12 
30   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 23:07  Table 6

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Tue 00:03  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants