Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 7, 2021

Хендикап Лига - Юни - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kristiyan Spasov
5 (5/0) 45 (29/16)
64%
550
2 Georgi Georgiev
5 (4/1) 45 (28/17)
62%
480
3 Kristina Zlateva
4 (3/1) 45 (25/20)
56%
420
3 Georgi Chomovski
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
370
5 Dinko Kotsev
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
370
5 Ivan Velinov
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
370
5 Stanislav Milev
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
370
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
330
Show more
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Martina Draganova
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
330
9 Adrian Georgiev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Borislav Cholakov
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Petyr Yordanov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Kiril Dinev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Kalin Deliiski
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
Starts Jun 7, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (26 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юни
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 18:59  Table 1
3   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:36  Table 3
4   
Bulgaria
Nikolay Dinev
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:00  Table 2
5   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:08  Table 9
7   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 19:00  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Kiril Dinev
 
9   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 19:00  Table 8
11   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 19:01  Table 4
12   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Yordanov
 
13   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 19:37  Table 2
14   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Mon 19:01  Table 5
15   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 19:01  Table 6
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 

Round 2

Race to 7
17   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:52  Table 1
18   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:48  Table 3
19   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Mon 20:39  Table 2
20   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Bulgaria
Kiril Dinev
C
Mon 19:51  Table 6
21   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 20:02  Table 8
22   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Petyr Yordanov
C
Mon 20:07  Table 4
23   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:49  Table 1
24   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 20:20  Table 9

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Tue 01:28 
26   
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Tue 01:28 
27   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 22:07 
28   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Tue 01:28 

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Tue 01:29 
30   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Tue 01:29 

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Tue 01:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants