Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 26, 2021

Хендикап Лига - Юли - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Valchev
5 (5/0) 44 (29/15)
66%
550
2 Georgi Georgiev
5 (4/1) 46 (28/18)
61%
480
3 Yoan Papazov
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
420
3 Georgi Petrov
4 (3/1) 49 (26/23)
53%
420
5 Dinko Kotsev
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
5 Павел Стойнов
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
370
5 Desislava Bozhilova
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
370
5 Kalin Varbanov
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
330
9 Viktor Iliev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Spasian Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Antonio Nikolov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ivaylo Gyokov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Kalin Deliiski
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
Starts Jul 26, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юли
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:06  Table 3
3   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
5   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Mon 19:06  Table 4
7   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A Pro
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:05  Table 1
8   
Walk Over
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
9   
Bulgaria
Павел Стойнов
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
B
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Mon 19:06  Table 6
11   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:06  Table 8
12   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
13   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Mon 19:05  Table 2
15   
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Bulgaria
Kalin Varbanov
A+
Mon 19:07  Table 9
16   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 

Round 2

Race to 7
17   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 19:48  Table 3
18   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:06  Table 5
19   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 20:10  Table 4
20   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A Pro
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 20:48  Table 4
21   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Mon 20:09  Table 6
22   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 20:09  Table 8
23   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Mon 19:55  Table 2
24   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A+
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:19  Table 9

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 20:21  Table 3
26   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 21:54  Table 4
27   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:51  Table 6
28   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Kalin Varbanov
A+
Mon 21:50  Table 3

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 22:36  Table 4
30   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Tue 00:50  Table 3

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 00:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants