Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 19, 2021

Хендикап Лига - Юли - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martina Draganova
4 (4/0) 45 (27/18)
60%
550
2 Ivan Velinov
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
480
3 Radostin Gerchev
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
420
3 Atanas Gospodinov
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
420
5 Georgi Georgiev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
370
5 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
370
5 Yoan Papazov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
370
5 Borislav Cholakov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
9 Dinko Kotsev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Nikola Kolev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Viktor Ignatov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Павел Стойнов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Kalin Deliiski
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
Starts Jul 19, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юли
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Viktor Ignatov
A
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:07  Table 2
2   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:06  Table 3
3   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 19:08  Table 9
4   
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Bulgaria
Atanas Gospodinov
B
Mon 19:07  Table 4
5   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:07  Table 5
6   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 19:06  Table 1
7   
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:08  Table 8
8   
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 19:07  Table 6

Quarter final

Race to 7
9   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 20:09  Table 3
10   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Atanas Gospodinov
B
Mon 20:09  Table 4
11   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:10  Table 5
12   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 20:55  Table 6

Semi final

Race to 7
13   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Atanas Gospodinov
B
Mon 21:17  Table 4
14   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 21:43  Table 6

Final

Race to 7
15   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 23:54  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants