Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 12, 2021

Хендикап Лига - Юли - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Antonio Nikolov
4 (4/0) 43 (26/17)
60%
550
2 Lyudmil Luchezarov Georgiev
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
480
3 Spasian Spasov
4 (3/1) 41 (24/17)
59%
420
3 Vasil Pezis
3 (2/1) 27 (18/9)
67%
420
5 Georgi Georgiev
3 (2/1) 30 (14/16)
47%
370
5 Ivan Velinov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
370
5 Borislav Bosev
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
370
5 Павел Стойнов
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
370
9 Kristina Zlateva
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
Show more
9 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
330
9 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 21 (9/12)
43%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Borislav Cholakov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Kalin Varbanov
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
330
9 Kalin Deliiski
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
330
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Sashko Dimitrov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Йоан Папазов
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Viktor Iliev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ivaylo Markov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jul 12, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юли
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A+
Bulgaria
Ivaylo Markov
A+
Mon 19:05  Table 5
3   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 1
 
5   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Mon 19:03  Table 8
7   
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:03  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Bosev
 
9   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 19:03  Table 9
11   
Bulgaria
Йоан Папазов
C
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 19:04  Table 4
12   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
13   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A Pro
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:04  Table 2
15   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:05  Table 6
16   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Cholakov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Kalin Varbanov
A+
Mon 20:33  Table 5
18   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Ghost 1
 
19   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 20:06  Table 6
20   
Bulgaria
Kalin Deliiski
D
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 20:31  Table 3
21   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Mon 20:30  Table 8
22   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 20:03  Table 4
23   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A Pro
Mon 20:03  Table 2
24   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 19:43  Table 1

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 21:52  Table 8
26   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 21:32  Table 4
27   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 21:53  Table 5
28   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:32  Table 9

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 22:56  Table 8
30   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 23:00  Table 5

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 15:40  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants