Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 5, 2021

Хендикап Лига - Юли - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Spasian Spasov
5 (5/0) 60 (35/25)
58%
550
2 Lyudmil Luchezarov Georgiev
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
480
3 Georgi Georgiev
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
420
3 Kalin Varbanov
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
420
5 Radostin Gerchev
2 (1/1) 26 (13/13)
50%
370
5 Radoslav Atanasov
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
370
5 Vasil Pezis
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
370
9 Philip Henzi
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
Show more
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Viktor Iliev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Павел Стойнов
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Desislava Bozhilova
2 (1/1) 18 (11/7)
61%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Йоан Папазов
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
300
17 Kristina Zlateva
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Georgi Velichkov
2 (2/0) 23 (14/9)
61%
0
Starts Jul 5, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Юли
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Павел Стойнов
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Yordan Kirkov
B
Mon 19:04  Table 4
3   
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Mon 19:52  Table 5
4   
Walk Over
Switzerland
Philip Henzi
 
5   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:04  Table 5
7   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Йоан Папазов
C
Mon 19:05  Table 6
8   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
9   
Bulgaria
Viktor Iliev
Walk Over
 
10   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Ghost 1
 
11   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:03  Table 1
12   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
13   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:04  Table 3
15   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:03  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 19:54  Table 1
18   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Switzerland
Philip Henzi
B
Mon 21:06  Table 1
19   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 20:01  Table 3
20   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 19:39  Table 6
21   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 19:53  Table 4
22   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:08  Table 2
23   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A Pro
Bulgaria
Radoslav Atanasov
B
Mon 20:37  Table 6
24   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:48  Table 4

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
 
26   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 20:49  Table 3
27   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 21:15  Table 4
28   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:33  Table 6

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Kalin Varbanov
A
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 23:22 
30   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 23:22  Table 4

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Tue 01:03  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants