Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 15, 2021

Хендикап Лига - Февруари - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 50 (35/15)
70%
550
2 Ivan Velinov
4 (3/1) 38 (23/15)
61%
480
3 Vasil Pezis
5 (4/1) 44 (22/22)
50%
420
5 Dani Chavanski
3 (2/1) 29 (15/14)
52%
370
5 Ivaylo Cherkezov
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
370
5 Ognyan Kolev
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
370
5 Georgi Chomovski
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
370
9 Nikolai Hristov
3 (2/1) 35 (17/18)
49%
330
9 Maria Zlateva
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
Show more
9 Spasian Spasov
2 (1/1) 20 (12/8)
60%
330
9 Dinko Kotsev
3 (2/1) 24 (14/10)
58%
330
9 Kristiyan Spasov
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
330
9 Kalin Stefanov
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
330
9 Borislav Cholakov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
9 Viktor Iliev
3 (2/1) 34 (20/14)
59%
330
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Mario Valchev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Adrian Georgiev
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Андрей Марино
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Stavros Karapiperis
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Павел Стойнов
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
300
17 Дани Хаджиев
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Dilian Tiklev
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
300
17 Georgi Velichkov
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
300
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Georgi Chavanski
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Borislav Vladev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
33 Kristina Zlateva
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
235
33 Nikolay Dinev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
235
33 Borislav Bosev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Stanislav Milev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Георги Чаушев
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Жорж Виденов
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
235
33 Stoyan Stoyanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
235
33 Antonio Nikolov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Petyr Yordanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
235
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Dimityr Andonov
3 (3/0) 27 (17/10)
63%
0
Starts Feb 15, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (43 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Февруари
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
A
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 18:58  Table 8
3   
Bulgaria
Dimityr Andonov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Андрей Марино
 
5   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 18:59  Table 3
7   
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 18:58  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
9   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 18:59  Table 1
11   
Bulgaria
Дани Хаджиев
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
13   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 
15   
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Bulgaria
Ghost 1
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
17   
Bulgaria
Georgi Chavanski
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 19:34  Table 9
19   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
20   
Walk Over
Greece
Stavros Karapiperis
 
21   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
22   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Nikola Kolev
B
 
23   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:00  Table 2
24   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Vladev
 
25   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Георги Чаушев
B
Mon 19:01  Table 5
27   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 19:01  Table 6
28   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 
29   
Bulgaria
Maria Zlateva
Walk Over
 
30   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
31   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Жорж Виденов
C
Mon 19:40  Table 3
32   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 20:07  Table 8
34   
Bulgaria
Dimityr Andonov
Bulgaria
Андрей Марино
C
Mon 19:02  Table 9
35   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:48  Table 6
36   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 20:34  Table 3
37   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 20:40  Table 2
38   
Bulgaria
Дани Хаджиев
D
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 19:53  Table 5
39   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 20:32  Table 1
40   
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Mon 20:15  Table 4
41   
Bulgaria
Georgi Chavanski
B
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 21:12  Table 4
42   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Greece
Stavros Karapiperis
C
Mon 20:55  Table 6
43   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Mon 20:59  Table 8
44   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Borislav Vladev
Mon 20:56  Table 9
45   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 21:16  Table 1
46   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 21:19  Table 3
47   
Bulgaria
Maria Zlateva
D
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 21:26  Table 3
48   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 20:59  Table 5

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Dimityr Andonov
Mon 21:43  Table 2
50   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:49  Table 5
51   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 21:44  Table 9
52   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Mon 22:11  Table 6
53   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 22:40  Table 4
54   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 22:12  Table 8
55   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 22:37  Table 8
56   
Bulgaria
Maria Zlateva
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 22:56  Table 5

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Dimityr Andonov
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 22:47  Table 2
58   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Tue 20:25  Table 8
59   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 16:33  Table 8
60   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 23:42 

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Dimityr Andonov
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Tue 20:26 
62   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Tue 16:33  Table 8

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 20:27  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants