Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2020

Хендикап Лига - Октомври - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 58 (35/23)
60%
550
2 Aleksandyr Georgiev
5 (4/1) 56 (34/22)
61%
480
3 Stanislav Milev
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
420
3 Александър Христов
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
420
5 Spasian Spasov
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
370
5 Vasil Pezis
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
370
5 Viktor Iliev
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
370
5 Desislava Bozhilova
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
370
9 Fred van der Sluis
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
Show more
9 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Oleg Velinov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Borislav Bosev
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
330
9 Марио Георгиев
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Georgious Bogias
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
330
9 Виктор Сарийски
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
330
17 Krasimir Kameshev
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
300
17 Nikolai Hristov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Diliyan Tiklev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Kristina Zlateva
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Pavel Stoinov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Stavros Karapiperis
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Дани Хаджиев
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
Starts Oct 26, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Октомври
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Дани Хаджиев
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 19:39  Table 5
2   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Марио Георгиев
Mon 19:01  Table 4
3   
Bulgaria
Oleg Velinov
Greece
Stavros Karapiperis
Mon 19:01  Table 3
4   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 19:01  Table 2
5   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Виктор Сарийски
Mon 19:37  Table 2
6   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Mon 19:40  Table 7
7   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 20:08  Table 1
8   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Mon 19:01  Table 1
9   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:58  Table 4
10   
Bulgaria
Viktor Iliev
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:02  Table 5
11   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Александър Христов
Mon 19:03  Table 6
12   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Borislav Cholakov
Mon 20:17  Table 6
13   
Bulgaria
Georgious Bogias
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 19:04  Table 7
14   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 20:25  Table 5
15   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 19:56  Table 3
16   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 20:36  Table 2

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Марио Георгиев
Mon 20:50  Table 3
18   
Bulgaria
Oleg Velinov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 20:47  Table 4
19   
Bulgaria
Виктор Сарийски
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 21:04  Table 7
20   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 20:56  Table 1
21   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 21:04  Table 5
22   
Bulgaria
Александър Христов
Bulgaria
Borislav Bosev
Mon 21:20  Table 6
23   
Bulgaria
Georgious Bogias
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Mon 21:30  Table 4
24   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 21:32  Table 2

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 21:37  Table 3
26   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 22:10  Table 1
27   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Александър Христов
Mon 22:10  Table 6
28   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 22:17  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 00:21 
30   
Bulgaria
Александър Христов
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 23:26  Table 2

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Tue 00:41  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants