Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 30, 2020

Хендикап Лига - Ноември - 5 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Velichkov
5 (5/0) 57 (35/22)
61%
550
2 Stanislav Milev
5 (4/1) 43 (27/16)
63%
480
3 Yordan Kirkov
4 (3/1) 40 (24/16)
60%
420
3 Людмил Златков
3 (2/1) 32 (15/17)
47%
420
5 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
370
5 Viktor Ignatov
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
370
5 Николай Хубавенски
3 (2/1) 33 (20/13)
61%
370
5 Жорж Виденов
2 (1/1) 14 (9/5)
64%
370
9 Nikolai Hristov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
Show more
9 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
330
9 Martina Draganova
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Viktor Iliev
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
330
9 Georgious Bogias
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Дани Хаджиев
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Dilian Tiklev
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
330
17 Stanimir Ruslanov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Georgi Georgiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Денис Маздрашки
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Ivailo Kolev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Stavros Karapiperis
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Георги Чаушев
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Sarkis Topakbashian
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Nov 30, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (26 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Ноември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Ранговете на всички състезатели ще се определят от турнирият директор - Георги Георгиев. От 18:45 до 19:00 той ще обясни подробно хендикап системата на всички състезатели.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Дани Хаджиев
Mon 19:02  Table 6
3   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikolai Dinev
Mon 18:59  Table 1
4   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Ivailo Kolev
Mon 18:59  Table 3
5   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Ghost 1
 
7   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 18:59  Table 2
8   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
9   
Bulgaria
Жорж Виденов
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:00  Table 4
11   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 19:42  Table 1
12   
Walk Over
Bulgaria
Georgious Bogias
 
13   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Greece
Stavros Karapiperis
Mon 19:48  Table 3
14   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Денис Маздрашки
Mon 19:00  Table 8
15   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 19:03  Table 5
16   
Walk Over
Bulgaria
Людмил Златков
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Дани Хаджиев
Mon 19:49  Table 6
18   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:49  Table 9
19   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
20   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Martina Draganova
Mon 19:50  Table 2
21   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 20:03  Table 4
22   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Georgious Bogias
Mon 20:31  Table 1
23   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Николай Хубавенски
Mon 20:54  Table 2
24   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Людмил Златков
Mon 19:58  Table 5

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 20:54  Table 3
26   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 20:55  Table 4
27   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 21:47  Table 4
28   
Bulgaria
Николай Хубавенски
Bulgaria
Людмил Златков
Mon 22:18  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 21:54  Table 1
30   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Людмил Златков
Tue 19:13  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 19:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants