Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23, 2020

Хендикап Лига - Ноември - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stanislav Milev
5 (5/0) 59 (33/26)
56%
550
2 Dilian Tiklev
5 (4/1) 59 (33/26)
56%
480
3 Nikolai Hristov
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
420
3 Ognyan Kolev
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
370
5 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
370
5 Ivailo Kolev
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
370
5 Пламен Христов
3 (2/1) 32 (15/17)
47%
370
9 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 35 (16/19)
46%
330
Show more
9 Martina Draganova
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Kalin Stefanov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
9 Pavel Stoinov
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Viktor Iliev
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
330
9 Жорж Виденов
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
330
17 Fred van der Sluis
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Georgi Georgiev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Radoslav Atanasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Spasian Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Stanislav Delchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Zdravko Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Марио Георгиев
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Александър Христов
2 (1/1) 21 (13/8)
62%
300
33 Денис Маздрашки
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Ангел Атанасов
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
235
Starts Nov 23, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (34 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Ноември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Ранговете на всички състезатели ще се определят от турнирият директор - Георги Георгиев. От 18:45 до 19:00 той ще обясни подробно хендикап системата на всички състезатели.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:01  Table 1
3   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 
5   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Zdravko Georgiev
 
7   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Vasil Pezis
 
9   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
11   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Radoslav Atanasov
 
13   
Bulgaria
Viktor Iliev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Dinev
 
15   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
17   
Bulgaria
Жорж Виденов
Walk Over
 
18   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
19   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
21   
Bulgaria
Пламен Христов
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Марио Георгиев
 
23   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Pavel Stoinov
 
25   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
27   
Netherlands
Fred van der Sluis
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
29   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
31   
Bulgaria
Ангел Атанасов
Bulgaria
Александър Христов
Mon 19:02  Table 3
32   
Walk Over
Bulgaria
Георги Чаушев
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 20:27  Table 9
34   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 19:55  Table 5
35   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Zdravko Georgiev
Mon 19:03  Table 4
36   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 19:02  Table 2
37   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:42  Table 6
38   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 19:05  Table 5
39   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Nikolai Dinev
Mon 19:05  Table 6
40   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 19:06  Table 7
41   
Bulgaria
Жорж Виденов
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:09  Table 8
42   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 19:45  Table 2
43   
Bulgaria
Пламен Христов
Bulgaria
Марио Георгиев
Mon 19:10  Table 9
44   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Pavel Stoinov
Mon 19:53  Table 3
45   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 20:20  Table 8
46   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Mon 20:02  Table 7
47   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 20:08  Table 1
48   
Bulgaria
Александър Христов
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 20:26  Table 6

Last sixteen

Race to 7
49   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 21:36  Table 2
50   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 20:35  Table 4
51   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 20:36  Table 2
52   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:51  Table 1
53   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 20:54  Table 3
54   
Bulgaria
Пламен Христов
Bulgaria
Pavel Stoinov
Mon 21:01  Table 8
55   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Mon 21:15  Table 5
56   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 21:35  Table 6

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Mon 23:06  Table 2
58   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 22:07  Table 1
59   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Пламен Христов
Mon 22:13  Table 3
60   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Ivailo Kolev
Mon 22:20  Table 4

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 00:18  Table 2
62   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 23:53  Table 3

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Tue 01:39 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants