Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 16, 2020

Хендикап Лига - Ноември - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nikolai Hristov
5 (5/0) 55 (35/20)
64%
550
2 Kristiyan Spasov
5 (4/1) 61 (34/27)
56%
480
3 Georgi Georgiev
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
420
3 Diliyan Tiklev
4 (3/1) 41 (22/19)
54%
420
5 Денис Маздрашки
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
370
5 Kristina Zlateva
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
370
5 Teodor Chomovski
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
5 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 32 (20/12)
63%
370
9 Daniel Todorov
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
330
Show more
9 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Nikolay Dinev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Viktor Iliev
2 (1/1) 19 (7/12)
37%
330
9 Марио Георгиев
3 (2/1) 26 (17/9)
65%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 18 (10/8)
56%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
17 Stanimir Ruslanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Teodor Petkov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Spasian Spasov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Pavel Stoinov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Nikola Kolev
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
300
17 Ivailo Kolev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
300
17 Borislav Cholakov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
33 Fred van der Sluis
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
33 Vasil Pezis
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
235
33 Martin Cachev
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
235
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Nov 16, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (36 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Ноември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Ранговете на всички състезатели ще се определят от турнирият директор - Георги Георгиев. От 18:45 до 19:00 той ще обясни подробно хендикап системата на всички състезатели.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 18:59  Table 3
3   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
5   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
7   
Bulgaria
Teodor Petkov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 
9   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Teodor Chomovski
 
11   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
13   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Георги Чаушев
 
15   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Borislav Cholakov
Mon 18:59  Table 1
16   
Walk Over
Bulgaria
Diliyan Tiklev
 
17   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
18   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 19:00  Table 4
19   
Bulgaria
Ghost 2
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
21   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
23   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
25   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
27   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
29   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Pavel Stoinov
 
31   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Ghost 1
 
32   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Марио Георгиев
Mon 19:47  Table 6
34   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 19:00  Table 2
35   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Mon 19:00  Table 5
36   
Bulgaria
Teodor Petkov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 20:10  Table 2
37   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Teodor Chomovski
Mon 19:01  Table 6
38   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 19:01  Table 7
39   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 19:51  Table 8
40   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Mon 20:18  Table 7
41   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 19:53  Table 4
42   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
43   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 19:01  Table 8
44   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 19:31  Table 5
45   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 19:46  Table 1
46   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:41  Table 7
47   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Pavel Stoinov
Mon 19:42  Table 3
48   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Mon 20:19  Table 6

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Марио Георгиев
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 20:28  Table 3
50   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 21:03  Table 2
51   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 20:28  Table 8
52   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Mon 21:04  Table 5
53   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 20:40  Table 4
54   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 20:31  Table 5
55   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Dinev
Mon 20:48  Table 1
56   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Mon 21:45  Table 6

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Mon 22:10  Table 2
58   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Mon 21:49  Table 1
59   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 21:50  Table 4
60   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Mon 22:32  Table 8

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Mon 23:26  Table 2
62   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 23:29  Table 8

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Tue 00:53 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants