Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 29, 2021

Хендикап Лига - Март - 5 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Spasian Spasov
4 (4/0) 34 (22/12)
65%
550
2 Georgi Georgiev
5 (4/1) 43 (28/15)
65%
480
3 Georgi Velichkov
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
420
3 Valentin Ivanov
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
420
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 24 (16/8)
67%
370
5 Martina Draganova
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
370
5 Павел Стойнов
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
370
5 Dilian Tiklev
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
370
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
Show more
9 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
330
9 Kalin Stefanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Ghost 1
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
330
9 Nikolay Dinev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Borislav Bosev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Sarkis Topakbashian
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Rado Elenkov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Mar 29, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Март
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 19:00  Table 5
3   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:02  Table 9
4   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 1
 
5   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
 
7   
Bulgaria
Rado Elenkov
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 18:58  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
9   
Bulgaria
Павел Стойнов
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 18:58  Table 1
11   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 18:58  Table 8
12   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
13   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
C
Mon 19:01  Table 6
15   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 18:59  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Bosev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:03  Table 5
18   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Ghost 1
Mon 21:04 
19   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:00  Table 3
20   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:01  Table 4
21   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 20:15  Table 1
22   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 20:01  Table 8
23   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Mon 20:09  Table 6
24   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R3
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Mon 20:42  Table 8

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 21:14  Table 3
26   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 21:04  Table 4
27   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 21:24  Table 1
28   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R3
Mon 21:26  Table 8

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
R3
Mon 22:16  Table 8
30   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:23  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Sat 12:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants