Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 15, 2021

Хендикап Лига - Март - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dilian Tiklev
5 (5/0) 47 (29/18)
62%
550
2 Spasian Spasov
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
480
3 Georgi Petrov
4 (3/1) 39 (22/17)
56%
420
3 Desislava Bozhilova
3 (2/1) 26 (18/8)
69%
420
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
370
5 Vasil Pezis
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
370
5 Chenk Nguen
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
370
5 Georgi Chomovski
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
9 Georgi Georgiev
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
Show more
9 Daniel Todorov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
330
9 Maria Zlateva
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Ivan Velinov
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
9 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
330
9 Petyr Yordanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
300
17 Viktor Ignatov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Жорж Виденов
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Dimityr Andonov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Daniel Anev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Mar 15, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (28 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Март
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:37  Table 7
3   
Bulgaria
Chenk Nguen
B
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 18:57  Table 3
4   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Ghost 1
 
5   
Bulgaria
Жорж Виденов
C
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 18:57  Table 4
6   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:39  Table 1
7   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Dimityr Andonov
C
Mon 18:57  Table 1
8   
Walk Over
Bulgaria
Maria Zlateva
 
9   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
10   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 18:57  Table 5
11   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
 
12   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Viktor Ignatov
A
Mon 18:57  Table 6
13   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 18:57  Table 2
14   
Bulgaria
Daniel Anev
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:38  Table 3
15   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Mon 18:57  Table 7
16   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:43  Table 4
18   
Bulgaria
Chenk Nguen
B
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 20:15  Table 5
19   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 20:59  Table 1
20   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Maria Zlateva
D
Mon 20:17  Table 7
21   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 20:34  Table 3
22   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Mon 19:53  Table 6
23   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:43  Table 2
24   
Bulgaria
Ivan Velinov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:55  Table 4

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Chenk Nguen
B
Mon 21:35  Table 3
26   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 21:39  Table 1
27   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Mon 21:12  Table 6
28   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 21:47  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 22:39  Table 4
30   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 22:46  Table 2

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 23:34 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants