Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2021

Хендикап Лига - Март - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
4 (4/0) 45 (28/17)
62%
550
2 Desislava Bozhilova
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
480
3 Radostin Gerchev
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
420
3 Kalin Stefanov
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
370
5 Stanislav Milev
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
5 Georgi Velichkov
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
370
5 Valentin Ivanov
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
370
9 Martin Savov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Dani Chavanski
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Dinko Kotsev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Adrian Georgiev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Borislav Cholakov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
Starts Mar 8, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Март
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R3
Russia
Andrei Izrantcev
B
L
Mon 19:00  Table 8
2   
Bulgaria
Dani Chavanski
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:00  Table 1
3   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 19:01  Table 3
4   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:01  Table 4
5   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 19:01  Table 5
6   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 19:02  Table 6
7   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:01  Table 2
8   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Martin Savov
A
Mon 19:02  Table 9

Quarter final

Race to 7
9   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R3
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:47  Table 8
10   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:55  Table 4
11   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:59  Table 3
12   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 20:03  Table 2

Semi final

Race to 7
13   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R1
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Mon 22:20  Table 8
14   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 21:48  Table 3

Final

Race to 7
15   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R4
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 23:05  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants