Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 10, 2021

Хендикап Лига - Май - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Petyr Yordanov
5 (5/0) 49 (33/16)
67%
550
2 Georgi Chomovski
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
480
3 Ivan Velinov
3 (2/1) 29 (16/13)
55%
420
3 Antonio Nikolov
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
420
5 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
370
5 Martina Draganova
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
370
5 Stanislav Milev
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
370
5 Valentin Ivanov
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
9 Georgi Georgiev
2 (1/1) 21 (9/12)
43%
330
Show more
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Spasian Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Kalin Stefanov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
17 Adrian Georgiev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Dimityr Petrovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts May 10, 2021, 7:00 AM (local time)
Format Single elimination (20 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Май
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:02  Table 4
3   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
5   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
7   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Mon 19:02  Table 1
8   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
9   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 19:03  Table 5
11   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
13   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
15   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:02  Table 3
16   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:46  Table 4
18   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:03  Table 6
19   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 19:04  Table 8
20   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 20:11  Table 1
21   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 19:53  Table 5
22   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:46  Table 2
23   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Martina Draganova
D
 
24   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 20:11  Table 3

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:09  Table 6
26   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 21:12  Table 8
27   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 21:26  Table 5
28   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 22:40  Table 3

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
R1
Mon 23:02  Table 8
30   
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Tue 19:04  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Tue 22:50  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants