Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 28, 2020

Хендикап Лига - Декември - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
7 (7/0) 67 (43/24)
64%
550
2 Mario Valchev
6 (5/1) 54 (35/19)
65%
480
3 Kristiyan Spasov
5 (3/2) 61 (31/30)
51%
420
3 Георги Чаушев
7 (5/2) 81 (45/36)
56%
420
5 Kalin Stefanov
7 (5/2) 72 (37/35)
51%
370
5 Nikola Kolev
5 (4/1) 47 (31/16)
66%
370
5 Viktor Iliev
5 (4/1) 59 (34/25)
58%
370
5 Dilian Tiklev
5 (3/2) 54 (28/26)
52%
370
9 Nikolai Hristov
5 (3/2) 51 (27/24)
53%
330
Show more
9 Daniel Todorov
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
330
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
9 Mario Kucarov
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
330
9 Ognyan Kolev
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
330
9 Martin Cachev
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
330
9 Жорж Виденов
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
330
9 Dimityr Petrovski
3 (2/1) 31 (15/16)
48%
330
17 Денис Маздрашки
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
300
17 Vasil Pezis
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
300
17 Radostina Lyubomirova
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
300
17 Nikolay Dinev
4 (2/2) 34 (20/14)
59%
300
17 Viktor Ignatov
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
300
17 Sarkis Topakbashian
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
300
17 Людмил Златков
3 (1/2) 29 (10/19)
34%
300
17 Nikolay Vlashev
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
300
25 Fred van der Sluis
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
300
25 Spasian Spasov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
300
25 Stavros Karapiperis
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
300
25 Borislav Bosev
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
300
25 Stanislav Milev
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
300
25 Ivan Minkov
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
300
25 Desislava Bozhilova
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
300
33 Viktor Shishov
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
235
33 Teodor S Petkov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
235
33 Radostin Gerchev
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
235
33 Dinko Kotsev
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
235
33 Yordan Kirkov
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
235
33 Aleksandyr Georgiev
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
235
33 Adrian Georgiev
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
235
33 Ivaylo Markov
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
235
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Dec 28, 2020, 12:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (41 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Декември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 12:28  Table 1
2   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
3   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Bulgaria
Жорж Виденов
Mon 12:28  Table 3
4   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Adrian Georgiev
Mon 13:30  Table 6
5   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 12:29  Table 4
6   
Bulgaria
Mario Valchev
Walk Over
 
7   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
8   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 12:28  Table 2
9   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Mon 12:29  Table 5
10   
Bulgaria
Ivan Minkov
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
 
12   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 12:29  Table 6
13   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Mon 12:30  Table 8
14   
Bulgaria
Viktor Shishov
Walk Over
 
15   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
16   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 12:30  Table 9

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 14:03  Table 2
18   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Netherlands
Fred van der Sluis
Mon 12:57  Table 5
19   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Mon 13:36  Table 3
20   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 14:44  Table 8
21   
Bulgaria
Людмил Златков
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 13:31  Table 8
22   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 13:10  Table 4
23   
Bulgaria
Ghost 2
Russia
Andrei Izrantcev
 
24   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 14:45  Table 4
25   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Viktor Ignatov
Mon 13:39  Table 9
26   
Bulgaria
Ivan Minkov
Bulgaria
Mario Kucarov
Mon 13:41  Table 5
27   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Mon 13:47  Table 1
28   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 14:06  Table 4
29   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
30   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 14:15  Table 3
31   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 14:16  Table 6
32   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Денис Маздрашки
Mon 15:33  Table 1

Loser round 1

Race to 7
33   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Mon 15:41  Table 1
34   
Walk Over
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 
35   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Viktor Shishov
Mon 14:51  Table 3
36   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Ghost 1
 
37   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 14:53  Table 6
38   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
39   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Minkov
 
40   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Viktor Ignatov
Mon 14:21  Table 9
41   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 15:38  Table 4
42   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 2
 
43   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
44   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 14:58  Table 2
45   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Adrian Georgiev
Mon 15:35  Table 6
46   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
47   
Walk Over
Netherlands
Fred van der Sluis
 
48   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 15:08  Table 5

Winners qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 16:05  Table 3
50   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 15:42  Table 8
51   
Bulgaria
Людмил Златков
Bulgaria
Mario Valchev
Mon 15:50  Table 9
52   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 16:04  Table 2
53   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Mario Kucarov
Mon 16:20  Table 4
54   
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 16:24  Table 8
55   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 16:26  Table 5
56   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 16:48  Table 1

Loser round 2

Race to 7
57   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Mon 16:47  Table 9
58   
Bulgaria
Жорж Виденов
Greece
Stavros Karapiperis
Mon 15:39  Table 5
59   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 15:36  Table 3
60   
Bulgaria
Ivan Minkov
Bulgaria
Viktor Ignatov
Mon 16:33  Table 6
61   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Ghost 2
 
62   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 17:19  Table 2
63   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 16:50  Table 3
64   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Nikolai Dinev
Mon 17:19  Table 6

Losers qualification

Race to 7
65   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 17:31  Table 4
66   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Людмил Златков
Mon 17:20 
67   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Mon 17:22  Table 8
68   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 17:24  Table 3
69   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 17:35  Table 1
70   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 18:37  Table 2
71   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Sarkis Topakbashian
 
72   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 17:52  Table 5

Last sixteen

Race to 7
73   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 19:01  Table 1
74   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:01  Table 3
75   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 19:01  Table 4
76   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Kalin Stefanov
  Table 2
77   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 19:02  Table 5
78   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Жорж Виденов
Mon 19:02  Table 6
79   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 19:02  Table 8
80   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 19:02  Table 9

Quarter final

Race to 7
81   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 20:04  Table 1
82   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Mon 20:24  Table 9
83   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Nikola Kolev
Mon 20:12  Table 8
84   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 20:46  Table 2

Semi final

Race to 7
85   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Mario Valchev
Mon 22:52  Table 1
86   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 22:53  Table 1

Final

Race to 7
87   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 23:21  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants