Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 21, 2020

Хендикап Лига - Декември - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kristiyan Spasov
5 (5/0) 57 (35/22)
61%
550
2 Viktor Iliev
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
480
3 Georgi Georgiev
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
420
3 Martin Cachev
3 (2/1) 34 (18/16)
53%
420
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
370
5 Mario Valchev
3 (2/1) 34 (18/16)
53%
370
5 Stavros Karapiperis
3 (2/1) 29 (14/15)
48%
370
5 Nikolay Vlashev
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
370
9 Stanimir Ruslanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Spasian Spasov
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
330
9 Vasil Pezis
3 (2/1) 33 (20/13)
61%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Георги Чаушев
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Georgi Velichkov
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
330
9 Valentin Ivanov
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
330
17 Fred van der Sluis
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Nikolai Hristov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kristina Zlateva
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Dinko Kotsev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Дани Хаджиев
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
300
17 Dilian Tiklev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Stoyan Stoyanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
33 Ognyan Kolev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
33 Людмил Златков
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
235
33 Ivaylo Markov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
235
999 Martina Draganova
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Nikola Kolev
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Dec 21, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (35 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Декември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Георги Чаушев
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Дани Хаджиев
Bulgaria
Людмил Златков
Mon 19:01  Table 3
3   
Bulgaria
Daniel Todorov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
5   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
7   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
9   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Martin Cachev
 
11   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Hristov
 
13   
Bulgaria
Nikola Kolev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
15   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 
17   
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Ivaylo Markov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 19:01  Table 1
19   
Greece
Stavros Karapiperis
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
21   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
23   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
25   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Yavor Nedelchev
 
27   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Walk Over
 
28   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
29   
Netherlands
Fred van der Sluis
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
31   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 19:34  Table 1
32   
Walk Over
Bulgaria
Desislava Bozhilova
 

Round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Дани Хаджиев
Mon 20:20  Table 3
34   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:39  Table 2
35   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Mon 19:02  Table 2
36   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:02  Table 4
37   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Martin Cachev
 
38   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 19:03  Table 5
39   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
40   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Mario Valchev
Mon 19:03  Table 8
41   
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 19:55  Table 9
42   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Павел Стойнов
Mon 19:55  Table 4
43   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 20:10  Table 8
44   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 20:42  Table 5
45   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Mon 19:04  Table 6
46   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:59  Table 6
47   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 19:04  Table 9
48   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Mon 20:12  Table 1

Last sixteen

Race to 7
49   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 21:14  Table 3
50   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 20:58  Table 2
51   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:45  Table 4
52   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Mario Valchev
Mon 20:58  Table 8
53   
Bulgaria
Vasil Pezis
Greece
Stavros Karapiperis
Mon 21:07  Table 9
54   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 21:24  Table 5
55   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 21:11  Table 6
56   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Mon 21:19  Table 1

Quarter final

Race to 7
57   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Mon 22:38  Table 8
58   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Mario Valchev
Mon 22:30  Table 2
59   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 22:56  Table 2
60   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 22:38 

Semi final

Race to 7
61   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 22:55  Table 8
62   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Tue 00:55  Table 8

Final

Race to 7
63   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Viktor Iliev
Tue 00:56  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants