Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 14, 2020

Хендикап Лига - Декември - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 53 (35/18)
66%
550
2 Dilian Tiklev
5 (4/1) 53 (30/23)
57%
480
3 Viktor Iliev
4 (3/1) 42 (22/20)
52%
420
3 Georgi Chomovski
4 (3/1) 42 (22/20)
52%
420
5 Stanimir Ruslanov
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
370
5 Dinko Kotsev
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
370
5 Ognyan Kolev
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
370
5 Ivailo Kolev
2 (1/1) 15 (6/9)
40%
370
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
Show more
9 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Pavel Stoinov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Nikolay Dinev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Stavros Karapiperis
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Дани Хаджиев
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
330
9 Петър Илиев
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
330
17 Fred van der Sluis
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Nikolai Hristov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Daniel Todorov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Martina Draganova
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Yordan Kirkov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Borislav Bosev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Виктор Сарийски
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Георги Чаушев
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
Starts Dec 14, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (27 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Декември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Pavel Stoinov
Mon 19:04  Table 4
3   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 19:02  Table 2
4   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Vasil Pezis
Mon 19:03  Table 1
5   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Borislav Bosev
Mon 19:52  Table 1
7   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Martina Draganova
Mon 19:12  Table 6
8   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
9   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Петър Илиев
Bulgaria
Виктор Сарийски
Mon 19:49  Table 5
11   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Mon 19:15  Table 8
12   
Bulgaria
Георги Чаушев
Bulgaria
Дани Хаджиев
Mon 19:14  Table 9
13   
Greece
Stavros Karapiperis
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:53  Table 6
14   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 19:03  Table 3
15   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 19:04  Table 5
16   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Pavel Stoinov
Mon 20:06  Table 4
18   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Mon 20:07  Table 2
19   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 20:51  Table 1
20   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:07  Table 9
21   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Петър Илиев
Mon 20:51  Table 5
22   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Дани Хаджиев
Mon 20:55  Table 8
23   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Dinko Kotsev
Mon 21:07  Table 3
24   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:56  Table 3

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 21:10  Table 2
26   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 21:33  Table 9
27   
Bulgaria
Ivailo Kolev
Bulgaria
Georgi Chomovski
Mon 22:48  Table 3
28   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 22:02  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 22:06  Table 9
30   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Dilian Tiklev
Thu 16:17  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants