Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 7, 2020

Хендикап Лига - Декември - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dilian Tiklev
5 (5/0) 55 (35/20)
64%
550
2 Viktor Iliev
5 (4/1) 57 (34/23)
60%
480
3 Spasian Spasov
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
420
3 Aleksandyr Georgiev
3 (2/1) 32 (15/17)
47%
420
5 Stanimir Ruslanov
2 (1/1) 25 (13/12)
52%
370
5 Nikolai Hristov
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
370
5 Radoslav Atanasov
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
370
5 Stanislav Milev
3 (2/1) 36 (20/16)
56%
370
9 Daniel Todorov
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
330
Show more
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
330
9 Radostina Lyubomirova
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
330
9 Viktor Ignatov
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Красимир Тонев
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Martin Cachev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Pavel Stoinov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Borislav Bosev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Георги Чаушев
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Жорж Виденов
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Марин Маринов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
Starts Dec 7, 2020, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Хендикап Лига - Декември
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Velichkov (gvelichkov@abv.bg)
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Borislav Bosev
Mon 19:02  Table 1
3   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Георги Чаушев
Mon 19:02  Table 2
4   
Bulgaria
Марин Маринов
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 19:02  Table 3
5   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:50  Table 3
7   
Bulgaria
Nikolai Dinev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:02  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
9   
Bulgaria
Красимир Тонев
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Ognyan Kolev
Mon 19:14  Table 8
11   
Bulgaria
Pavel Stoinov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Mon 19:03  Table 5
12   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
13   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Жорж Виденов
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 19:03  Table 6
15   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Martin Cachev
Mon 19:03  Table 7
16   
Walk Over
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 20:36  Table 1
18   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 20:03  Table 2
19   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 20:40  Table 3
20   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 19:46  Table 4
21   
Bulgaria
Красимир Тонев
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:19  Table 8
22   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 20:03  Table 5
23   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Bulgaria
Viktor Iliev
Mon 19:53  Table 6
24   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 20:16  Table 7

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 22:06  Table 1
26   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 21:36  Table 2
27   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Mon 21:36  Table 3
28   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 21:35  Table 4

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Tue 18:28 
30   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Tue 18:28 

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Viktor Iliev
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants