Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 19, 2021

Хендикап Лига - Април - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Andrei Izrantcev
4 (4/0) 47 (28/19)
60%
550
2 Valentin Ivanov
5 (4/1) 50 (30/20)
60%
480
3 Nikolai Hristov
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
420
3 Aleksandyr Georgiev
4 (3/1) 45 (25/20)
56%
420
5 Daniel Todorov
3 (2/1) 36 (20/16)
56%
370
5 Kalin Stefanov
2 (1/1) 26 (13/13)
50%
370
5 Georgi Velichkov
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
370
9 Georgi Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
Show more
9 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Kristina Zlateva
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Adrian Georgiev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Dilian Tiklev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
17 Maria Zlateva
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Radoslav Atanasov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Dinko Kotsev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Ivan Velinov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Apr 19, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (22 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Април
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 5,6 или 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

RACE to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - RACE to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 19:07  Table 5
3   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
5   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 19:04  Table 1
7   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:06  Table 8
8   
Walk Over
Bulgaria
Ghost 1
 
9   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 19:05  Table 2
11   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 19:06  Table 6
12   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
13   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Adrian Georgiev
 
15   
Bulgaria
Maria Zlateva
D
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:05  Table 3
16   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Mon 20:07  Table 5
18   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:07  Table 9
19   
Bulgaria
Kristina Zlateva
A
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Mon 19:44  Table 1
20   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Ghost 1
 
21   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Mon 20:00  Table 3
22   
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Mon 20:02  Table 8
23   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Mon 19:05  Table 4
24   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
  Table 6

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 21:16  Table 5
26   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 21:05  Table 1
27   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 20:55  Table 8
28   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 20:57  Table 4

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 22:29  Table 8
30   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 23:13  Table 4

Final

Race to 7
31   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Tue 17:30  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants