Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 5, 2021

Хендикап Лига - Април - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 46 (29/17)
63%
550
2 Mario Valchev
5 (4/1) 43 (28/15)
65%
480
3 Spasian Spasov
4 (3/1) 45 (25/20)
56%
420
3 Vasil Pezis
4 (3/1) 41 (25/16)
61%
420
5 Aleksandyr Georgiev
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
370
5 Adrian Georgiev
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
370
5 Stanislav Milev
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
370
5 Красимир Тонев
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
370
9 Daniel Todorov
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
330
Show more
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Павел Стойнов
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Dilian Tiklev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Petyr Yordanov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
330
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Ghost 1
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Ghost 2
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Nikolay Dinev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Angel Belokonski
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Vasko Avramov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
Starts Apr 5, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (26 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Април
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!! Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.
Правила: Вход: 10лв за всички категории Директна елиминиция, 9-та топка, рейс до 5,6 или 7, 9-ка на точката, разменен брейк.

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап: общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

RACE to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - RACE to 7

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Adrian Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:04  Table 9
3   
Afghanistan
Radostin Gerchev
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 19:38  Table 6
4   
Bulgaria
Vasko Avramov
C
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 19:00  Table 4
5   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 19:31 
7   
Bulgaria
Nikolay Dinev
C
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 19:00  Table 1
8   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
9   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Красимир Тонев
C
Bulgaria
Ghost 2
Mon 19:58 
11   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Angel Belokonski
B
Mon 19:00  Table 2
12   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
13   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 18:59  Table 3
14   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:01  Table 5
15   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
R3
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Mon 19:01  Table 8
16   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 20:06  Table 9
18   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Petyr Yordanov
D
Mon 20:26  Table 4
19   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Daniel Todorov
A+
Mon 19:48  Table 2
20   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 20:25  Table 8
21   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Красимир Тонев
C
Mon 20:00  Table 5
22   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:59  Table 1
23   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 20:31  Table 3
24   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:25  Table 5

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Adrian Georgiev
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 21:41  Table 9
26   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 21:22  Table 8
27   
Bulgaria
Красимир Тонев
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 20:59  Table 1
28   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:31  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 22:37  Table 9
30   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:20  Table 8

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Tue 00:09  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants