Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 23, 2021

Хендикап Лига - Август - 4 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Spasian Spasov
5 (5/0) 53 (35/18)
66%
550
2 Valentin Ivanov
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
480
3 Йоан Папазов
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
420
3 Teodor Chomovski
4 (3/1) 35 (24/11)
69%
420
5 Денис Маздрашки
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
370
5 Ivaylo Cherkezov
2 (1/1) 17 (10/7)
59%
370
5 Ognyan Kolev
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
370
5 Dimityr Petrovski
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
370
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
Show more
9 Martina Draganova
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
330
9 Viktor Gaidov
2 (1/1) 18 (8/10)
44%
330
9 Oleg Velinov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Boyan Toshev
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 18 (6/12)
33%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 6 (0/6)
0%
330
17 Georgi Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
300
17 Darin Dimov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
Starts Aug 23, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (22 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Август
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:00  Table 1
3   
Bulgaria
Йоан Папазов
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
5   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:00  Table 2
7   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Darin Dimov
B
Mon 19:01  Table 8
8   
Walk Over
Bulgaria
Oleg Velinov
 
9   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Boyan Toshev
Mon 19:22  Table 9
11   
Bulgaria
Viktor Gaidov
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 19:02  Table 3
12   
Walk Over
Bulgaria
Dimityr Petrovski
 
13   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
15   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 19:02  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Денис Маздрашки
А+
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 20:11  Table 1
18   
Bulgaria
Йоан Папазов
C
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:02  Table 5
19   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:16  Table 2
20   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Mon 20:15  Table 8
21   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Boyan Toshev
Mon 20:25  Table 4
22   
Bulgaria
Viktor Gaidov
B
Bulgaria
Dimityr Petrovski
B
Mon 20:34  Table 3
23   
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:03  Table 6
24   
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Mon 19:46  Table 4

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Денис Маздрашки
А+
Bulgaria
Йоан Папазов
C
Mon 20:45  Table 1
26   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 21:22  Table 8
27   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Dimityr Petrovski
B
Mon 21:21  Table 3
28   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 20:42  Table 6

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Йоан Папазов
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 22:18 
30   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 22:18 

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Tue 00:06 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants