Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 16, 2021

Хендикап Лига - Август - 3 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ognyan Kolev
5 (5/0) 50 (28/22)
56%
550
2 Georgi Georgiev
5 (4/1) 42 (28/14)
67%
480
3 Yoan Papazov
3 (2/1) 30 (19/11)
63%
420
3 Valentin Ivanov
4 (3/1) 43 (26/17)
60%
420
5 Georgi Petrov
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
370
5 Dilian Tiklev
3 (2/1) 34 (16/18)
47%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 19 (7/12)
37%
370
5 Darin Dimov
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
370
9 Mario Valchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
Show more
9 Spasian Spasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
330
9 Ivan Velinov
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
9 Martina Draganova
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Bobi Toshev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
330
9 Kliment Velev
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
330
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
300
17 Teodor Chomovski
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Viktor Iliev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Dimityr Petrovski
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
Starts Aug 16, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Август
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:03  Table 8
3   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:05  Table 9
4   
Walk Over
Bulgaria
Bobi Toshev
 
5   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:03  Table 2
7   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Kliment Velev
B
Mon 19:04  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
9   
Bulgaria
Mario Valchev
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 19:04  Table 4
11   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 19:04  Table 5
12   
Walk Over
Bulgaria
Spasian Spasov
 
13   
Bulgaria
Darin Dimov
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Dimityr Petrovski
B
Mon 19:05  Table 6
15   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 19:54  Table 1
16   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:11  Table 4
18   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Bobi Toshev
B
Mon 19:55  Table 9
19   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 20:04  Table 2
20   
Bulgaria
Kliment Velev
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Mon 19:56  Table 3
21   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 20:11  Table 8
22   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A Pro
Mon 19:40  Table 5
23   
Bulgaria
Darin Dimov
B
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:54  Table 6
24   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 20:00  Table 1

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 21:00  Table 9
26   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Mon 21:28  Table 4
27   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 21:29  Table 3
28   
Bulgaria
Darin Dimov
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:49  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 22:08  Table 3
30   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:08  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 23:05 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants