Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 9, 2021

Хендикап Лига - Август - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dilian Tiklev
5 (5/0) 57 (35/22)
61%
550
2 Dinko Kotsev
5 (4/1) 48 (27/21)
56%
480
3 Ognyan Kolev
4 (3/1) 30 (21/9)
70%
420
3 Stanislav Milev
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
420
5 Ivan Velinov
3 (2/1) 37 (19/18)
51%
370
5 Martina Draganova
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
370
5 Desislava Bozhilova
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
370
5 Martin Savov2
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
370
9 Yoan Papazov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
Show more
9 Vasil Pezis
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Teodor Chomovski
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Павел Стойнов
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
330
9 Georgi Velichkov
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Kalin Stefanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Darin Dimov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Petyr Mihaylov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Deyan Simeonov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Georgi Petrov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Borislav Bosev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
17 Antonio Nikolov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Alexander Parvanov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Pavel Panev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
Starts Aug 9, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Август
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 19:05  Table 3
3   
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:05  Table 4
4   
Bulgaria
Borislav Bosev
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 19:06  Table 5
5   
Bulgaria
Petyr Mihaylov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Mon 19:06  Table 6
7   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:07  Table 8
8   
Walk Over
Bulgaria
Darin Dimov
 
9   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Pavel Panev
D
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:07  Table 9
11   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 19:06  Table 2
12   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
13   
Bulgaria
Martin Savov2
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:06  Table 1
15   
Bulgaria
Deyan Simeonov
A
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:47  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Mon 20:01  Table 3
18   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 20:32 
19   
Bulgaria
Petyr Mihaylov
D
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 20:08  Table 6
20   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Darin Dimov
B
Mon 20:09  Table 8
21   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 19:50  Table 9
22   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 19:54  Table 5
23   
Bulgaria
Martin Savov2
C
Bulgaria
Teodor Chomovski
B
Mon 20:09  Table 1
24   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 20:32  Table 2

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 21:24  Table 4
26   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 21:30  Table 6
27   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 20:56  Table 3
28   
Bulgaria
Martin Savov2
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:47  Table 2

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 23:00  Table 4
30   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 21:58  Table 2

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Tue 00:11  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants