Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 2, 2021

Хендикап Лига - Август - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Chomovski
5 (5/0) 39 (29/10)
74%
550
2 Georgi Georgiev
5 (4/1) 49 (28/21)
57%
480
3 Mario Valchev
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
420
3 Viktor Iliev
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
420
5 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
370
5 Deyan Simeonov
3 (2/1) 33 (15/18)
45%
370
5 Ognyan Kolev
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
370
5 Martina Draganova
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
370
9 Yoan Papazov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Oleg Velinov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Georgi Petrov
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Pavel Panev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
17 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Vasil Pezis
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Павел Стойнов
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Valentin Ivanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
999 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Aug 2, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Август
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Oleg Velinov
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:02  Table 5
3   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Mon 19:02  Table 6
4   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
5   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 19:01  Table 1
7   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Mon 19:01  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
9   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:01  Table 2
11   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:01  Table 4
12   
Walk Over
Bulgaria
Pavel Panev
 
13   
Bulgaria
Ivan Velinov
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Bulgaria
Deyan Simeonov
A
Mon 19:02  Table 9
15   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Mon 19:02  Table 8
16   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Oleg Velinov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 20:21  Table 4
18   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 20:12  Table 6
19   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Viktor Iliev
A
 
20   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Mon 19:35  Table 3
21   
Bulgaria
Antonio Nikolov
B
Bulgaria
Martina Draganova
D
Mon 19:34  Table 2
22   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Pavel Panev
D
Mon 20:21  Table 5
23   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Deyan Simeonov
A
Mon 20:21  Table 9
24   
Bulgaria
Georgi Petrov
B
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 20:24  Table 8

Quarter final

Race to 7
25   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 21:06  Table 4
26   
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Mon 20:26  Table 3
27   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 21:47  Table 5
28   
Bulgaria
Deyan Simeonov
A
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 21:18  Table 8

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Viktor Iliev
A
Mon 21:52  Table 4
30   
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Mon 22:57  Table 5

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 23:51  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants