Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 3 - October 4, 2020

Снукър Мастърс 2020

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Bratislav Krastev
3 (3/0) 19 (13/6)
68%
2 Velian Dimitrov
4 (3/1) 23 (16/7)
70%
3 Georgi Velichkov
2 (1/1) 10 (6/4)
60%
3 Viktor Iliev
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
5 Maksim Kostov
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
5 Viktor Gaidov
2 (1/1) 10 (4/6)
40%
5 Yoan Salambashev
2 (1/1) 10 (4/6)
40%
5 Petar Zorovski
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
9 Diliyan Tiklev
1 (0/1) 7 (3/4)
43%
9 Kalin Stefanov
1 (0/1) 6 (2/4)
33%
9 Dimo Angelov
1 (0/1) 7 (3/4)
43%
9 Boris Lazarkov
1 (0/1) 4 (0/4)
0%
9 Dimitar Angelov
1 (0/1) 6 (2/4)
33%
Starts Oct 3, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Single elimination (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode Задължителен дрескод А включва официални риза, панталон, елек, обувки и папионка/вратовръзка!
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Tsveti Minkova
More info
Заповядайте на Снукър Мастърс 2020!
В турнира ще участват първите 16 от ранкинг листата, като ако от тях не се е записал някой, мястото ще бъде освободено за следващия записал се извън топ 16.
Играе се директна елиминация. Форматът е 4 от 7, а само финалът е 5 от 9.
Входната такса е 25лв. Наградният фонд е 1000лв, който се разпределя между първите 8, като има награда и за най-голям брейк.
Задължинелен дрес код А!
Записвания се приемат до 18:00ч. в сряда 30.09 на zapisvane@abv.bg, като нека в имейла да бъде посочено, че записването е за Мастърс!
Успех и приятна игра!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 11:44 
3   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 11:44 
4   
Bulgaria
Boris Lazarkov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 11:44 
5   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 11:44 
7   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Petar Zorovski
Sat 11:44 
8   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 

Quarter final

Race to 4
9   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 14:43 
10   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 15:29 
11   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 15:21 
12   
Bulgaria
Petar Zorovski
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 15:29 

Semi final

Race to 4
13   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sun 11:06 
14   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 11:06 

Final

Race to 5
15   
Bulgaria
Velian Dimitrov
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sun 15:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants