Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12 - September 13, 2020

Републиканстко Първенство 3-ти Кръг на 8-ма топка

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
7 (7/0) 58 (47/11)
81%
2 Mario Valchev
7 (6/1) 67 (39/28)
58%
3 Spasian Spasov
6 (5/1) 53 (38/15)
72%
3 Georgi Velichkov
6 (5/1) 57 (33/24)
58%
5 Antoniy Kosev
6 (4/2) 61 (32/29)
52%
5 Stoyan Canev
6 (4/2) 54 (32/22)
59%
5 Radoslav Milkov
5 (4/1) 41 (28/13)
68%
5 Diliyan Tiklev
5 (4/1) 38 (27/11)
71%
9 Stanimir Ruslanov
5 (3/2) 47 (24/23)
51%
Show more
9 Krasimir Kameshev
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
9 Nikolai Hristov
4 (3/1) 40 (24/16)
60%
9 Nikolay Vlashev
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
9 David Penkov
4 (3/1) 34 (18/16)
53%
9 Evgeni Genchev
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
9 Rumen Mutov
4 (3/1) 37 (23/14)
62%
9 Zheliazko Bahchevanov
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
17 Milcho Makendjiev
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
17 Martin Savov
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
17 Tsvetan Tsvetanov
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
17 Andrei Izrantcev
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
17 Yoan Salambashev
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
17 Todor Damyanov
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
17 Ralitsa Karaminkova
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
17 Sashko Dimitrov
5 (3/2) 42 (24/18)
57%
17 Lyubomir SuperLyubo Kostov
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
17 Kristina Zlateva
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
17 Nikolay Lazarov
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
17 Ionut Grigorov
3 (2/1) 28 (14/14)
50%
17 Nikolai Iliev
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
17 Jivko Petkov
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
17 Aleksandyr Georgiev
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
17 Kalin Stefanov
6 (4/2) 42 (27/15)
64%
33 Венцислав Димитров
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
33 Viktor Shishov
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
33 Angel Atanasov
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
33 Maksim Kostov
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
33 Nikola Klinkachev
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
33 Teodor S Petkov
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
33 Gergana Elinova
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
33 Salim Otti
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
33 Dimitar Koichev
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
33 Vasil Sandakchiev
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
33 Milko Fidanov
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
33 Rad Urukov
4 (2/2) 30 (18/12)
60%
33 Ivan Velinov
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
33 Stanislav Milev
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
33 Vasil Pezis
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
33 Martin Boichev
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
49 Fred van der Sluis
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
49 Petar Ranchev
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 Yoan Papazov
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 Nikolai Ivanov
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
49 Georgi Zaverdzhiev
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
49 Dani Chavanski
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Valentin Galyov
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Kiril Gladnev
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Kristiyan Spasov
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
49 Petyr Gramchev
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
49 Martina Draganova
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
49 Gabriel Syarov
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
49 Borislav Rizov
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Danail Dungiov
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
49 Stavros Karapiperis
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
49 Zhelyazko Stoyanov
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
65 Daniel Todorov
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
65 Radostin Gerchev
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
65 Borislav Cholakov
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
Starts Sep 12, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (67 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Bulgarian National Billiard Federation
Contact Georgi Bozhkov (georgi.bozhkov@boandbo.club, 00359879557554)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 10:15  Table 1
3   
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
5   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Kiril Gladnev
 
7   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Jivko Petkov
 
9   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Martin Boichev
 
11   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
13   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Lyubomir SuperLyubo Kostov
 
15   
Bulgaria
Stoyan Canev
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
17   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
18   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
19   
Bulgaria
Todor Damyanov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
21   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
23   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Petar Ranchev
 
25   
Bulgaria
Borislav Rizov
Walk Over
 
26   
Walk Over
Romania
Ionut Grigorov
 
27   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Iliev
 
29   
Bulgaria
Dani Chavanski
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Velichkov
 
31   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Walk Over
 
32   
Walk Over
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
 
33   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
34   
Bulgaria
Radostin Gerchev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 10:15  Table 2
35   
Bulgaria
Viktor Shishov
Walk Over
 
36   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Ivanov
 
37   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
38   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov
 
39   
Bulgaria
Salim Otti
Walk Over
 
40   
Walk Over
Bulgaria
Krasimir Kameshev
 
41   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Walk Over
 
42   
Walk Over
Bulgaria
Maksim Kostov
 
43   
Bulgaria
David Penkov
Walk Over
 
44   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Gramchev
 
45   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Walk Over
 
46   
Walk Over
Milko Fidanov
 
47   
Greece
Stavros Karapiperis
Walk Over
 
48   
Walk Over
Bulgaria
Diliyan Tiklev
 
49   
Bulgaria
Mario Valchev
Walk Over
 
50   
Walk Over
Bulgaria
Danail Dungiov
 
51   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Walk Over
 
52   
Walk Over
Bulgaria
Венцислав Димитров
 
53   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Walk Over
 
54   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
55   
Bulgaria
Rumen Mutov
Walk Over
 
56   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Galyov
 
57   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
58   
Walk Over
Bulgaria
Zhelyazko Stoyanov
 
59   
Bulgaria
Gergana Elinova
Walk Over
 
60   
Walk Over
Bulgaria
Vasil Pezis
 
61   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Walk Over
 
62   
Walk Over
Netherlands
Fred van der Sluis
 
63   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 10:15  Table 3
64   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 

Winner round 1

Race to 6
65   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 11:46  Table 1
66   
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 10:16  Table 4
67   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 10:16  Table 5
68   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 10:16  Table 6
69   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 10:16  Table 7
70   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Sat 10:16  Table 8
71   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Sat 10:16  Table 9
72   
Bulgaria
Stoyan Canev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 10:16  Table 10
73   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 10:16  Table 11
74   
Bulgaria
Todor Damyanov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 10:16  Table 12
75   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 10:16  Table 13
76   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 10:16  Table 14
77   
Bulgaria
Borislav Rizov
Romania
Ionut Grigorov
Sat 11:09  Table 10
78   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 10:40  Table 3
79   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 10:26  Table 4
80   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 10:58  Table 13
81   
Bulgaria
Spasian Spasov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 11:25  Table 5
82   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Nikolai Ivanov
Sat 11:03  Table 11
83   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 11:09  Table 10
84   
Bulgaria
Salim Otti
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 10:55  Table 8
85   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 11:21  Table 14
86   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Petyr Gramchev
Sat 11:25  Table 2
87   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Milko Fidanov
Sat 11:36  Table 9
88   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 11:39  Table 7
89   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Danail Dungiov
Sat 11:44  Table 4
90   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 11:53  Table 3
91   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 11:54  Table 12
92   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 12:04  Table 8
93   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Zhelyazko Stoyanov
Sat 12:06  Table 11
94   
Bulgaria
Gergana Elinova
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 12:23  Table 4
95   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Netherlands
Fred van der Sluis
Sat 12:23  Table 11
96   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 12:58  Table 10

Loser round 1

Race to 6
97   
Walk Over
Bulgaria
Angel Atanasov
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Walk Over
 
100   
Walk Over
Walk Over
 
101   
Walk Over
Walk Over
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Walk Over
Walk Over
 
105   
Walk Over
Walk Over
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Walk Over
Walk Over
 
109   
Walk Over
Walk Over
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Walk Over
Walk Over
 
113   
Walk Over
Bulgaria
Radostin Gerchev
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Walk Over
Walk Over
 
117   
Walk Over
Walk Over
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Walk Over
Walk Over
 
121   
Walk Over
Walk Over
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Walk Over
Walk Over
 
125   
Walk Over
Walk Over
 
126   
Walk Over
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
129   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 13:30  Table 13
130   
Walk Over
Netherlands
Fred van der Sluis
 
131   
Walk Over
Bulgaria
Gergana Elinova
 
132   
Walk Over
Bulgaria
Zhelyazko Stoyanov
 
133   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Galyov
 
134   
Walk Over
Bulgaria
Dimitar Koichev
 
135   
Walk Over
Bulgaria
Teodor S Petkov
 
136   
Walk Over
Bulgaria
Danail Dungiov
 
137   
Walk Over
Greece
Stavros Karapiperis
 
138   
Walk Over
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
 
139   
Walk Over
Bulgaria
Petyr Gramchev
 
140   
Walk Over
Bulgaria
Evgeni Genchev
 
141   
Walk Over
Bulgaria
Salim Otti
 
142   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
143   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Ivanov
 
144   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
145   
Bulgaria
Radostin Gerchev
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 12:32  Table 7
146   
Walk Over
Bulgaria
Dani Chavanski
 
147   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
148   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Rizov
 
149   
Walk Over
Bulgaria
Petar Ranchev
 
150   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
 
151   
Walk Over
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
 
152   
Walk Over
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
153   
Walk Over
Bulgaria
Stoyan Canev
 
154   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
 
155   
Walk Over
Bulgaria
Gabriel Syarov
 
156   
Walk Over
Bulgaria
Antoniy Kosev
 
157   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
158   
Walk Over
Bulgaria
Kiril Gladnev
 
159   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
160   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 12:45 

Winners qualification

Race to 6
161   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Sat 12:47  Table 1
162   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 12:27  Table 5
163   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Sat 12:27  Table 13
164   
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 12:41  Table 6
165   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Todor Damyanov
Sat 12:50  Table 2
166   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Sat 12:50  Table 12
167   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 13:03  Table 8
168   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 13:03  Table 9
169   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 13:03  Table 13
170   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 13:08  Table 4
171   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
David Penkov
Sat 13:15  Table 14
172   
Milko Fidanov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 13:15  Table 11
173   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 13:39  Table 1
174   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 13:18  Table 10
175   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 13:34  Table 7
176   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 13:35  Table 3

Loser round 3

Race to 6
177   
Bulgaria
Angel Atanasov
Netherlands
Fred van der Sluis
Sat 14:47  Table 13
178   
Bulgaria
Gergana Elinova
Bulgaria
Zhelyazko Stoyanov
Sat 13:09 
179   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 13:46  Table 12
180   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Danail Dungiov
Sat 13:53  Table 4
181   
Greece
Stavros Karapiperis
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Sat 13:58  Table 2
182   
Bulgaria
Petyr Gramchev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sat 14:02  Table 5
183   
Bulgaria
Salim Otti
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 14:09  Table 11
184   
Bulgaria
Nikolai Ivanov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 14:18  Table 6
185   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 14:19  Table 10
186   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Borislav Rizov
Sat 14:28  Table 9
187   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 14:32  Table 7
188   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 14:56  Table 5
189   
Bulgaria
Stoyan Canev
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 14:56  Table 12
190   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 14:59  Table 14
191   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 15:03  Table 8
192   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 12:54 

Losers qualification

Race to 6
193   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 15:59  Table 2
194   
Bulgaria
Gergana Elinova
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 15:08  Table 11
195   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Sat 15:08  Table 4
196   
Bulgaria
Teodor S Petkov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 15:12  Table 2
197   
Bulgaria
Vasil Sandakchiev
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Sat 15:19  Table 1
198   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 15:22  Table 6
199   
Bulgaria
Salim Otti
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 15:26  Table 3
200   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Nikola Klinkachev
Sat 15:34  Table 8
201   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Rad Urukov
Sat 15:49  Table 13
202   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 15:45  Table 7
203   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 15:49  Table 10
204   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 16:39  Table 11
205   
Bulgaria
Stoyan Canev
Milko Fidanov
Sat 16:51  Table 12
206   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 16:04  Table 14
207   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 15:39  Table 9
208   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 15:28 

Last thirtytwo

Race to 6
209   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sun 10:03  Table 1
210   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sun 10:03  Table 2
211   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sun 10:03  Table 3
212   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sun 10:03  Table 4
213   
Bulgaria
Todor Damyanov
Bulgaria
Stoyan Canev
Sun 10:03  Table 5
214   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sun 10:03  Table 6
215   
Romania
Ionut Grigorov
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Sun 10:03  Table 7
216   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sun 10:03  Table 8
217   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sun 10:03  Table 9
218   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Russia
Andrei Izrantcev
Sun 10:03  Table 10
219   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sun 10:03  Table 11
220   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 10:03  Table 12
221   
Bulgaria
Mario Valchev
Lyubomir SuperLyubo Kostov
Sun 10:03  Table 13
222   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sun 10:03  Table 14
223   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Martin Savov
Sun 10:52  Table 4
224   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sun 10:57  Table 3

Last sixteen

Race to 7
225   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sun 11:18  Table 9
226   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 10:53  Table 12
227   
Bulgaria
Stoyan Canev
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sun 12:04  Table 7
228   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sun 11:30  Table 11
229   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sun 11:18  Table 13
230   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 11:30  Table 14
231   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sun 11:27  Table 10
232   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sun 13:21  Table 9

Quarter final

Race to 7
233   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 13:21  Table 14
234   
Bulgaria
Stoyan Canev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sun 13:44  Table 12
235   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 13:21  Table 13
236   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sun 15:22  Table 11

Semi final

Race to 7
237   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sun 16:09 
238   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 16:30 

Final

Race to 8
239   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 17:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants