Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 26 - September 27, 2020

Републиканско първенство по снукър 2020

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Georgi Velichkov
8 (8/0) 29 (25/4)
86%
2 Viktor Iliev
8 (7/1) 34 (23/11)
68%
3 Diliyan Tiklev
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
3 Bratislav Krastev
7 (6/1) 27 (19/8)
70%
5 Stanimir Ruslanov
6 (4/2) 18 (10/8)
56%
5 Georgi Georgiev
6 (4/2) 17 (11/6)
65%
5 Spasian Spasov
6 (4/2) 21 (14/7)
67%
5 Viktor Gaidov
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
9 Денис Маздрашки
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
Show more
9 Mario Valchev
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
9 Kalin Stefanov
4 (2/2) 11 (4/7)
36%
9 Velian Dimitrov
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
9 Dimo Angelov
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
9 Maksim Kostov
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
9 Yoan Salambashev
4 (2/2) 11 (4/7)
36%
9 Dimitar Angelov
4 (2/2) 11 (4/7)
36%
17 Sashko Dimitrov
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Kristina Zlateva
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Martin Todorov
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Boris Lazarkov
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
17 Daniel Mladenov
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
17 Nikolay Georgiev
3 (1/2) 8 (4/4)
50%
17 Petar Zorovski
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
17 Julian Petrov
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
25 Hristo Hristov
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
25 Rumen Rashkov
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
25 Rosen Cakov
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
25 Asen Zahariev
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
25 Vladimir Genov
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
25 Deyan Atanasov
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
25 Ivan Todorov
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
25 Martin Monov
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
33 Aleksi Angelov
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
33 Angel Mihov
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
33 Kristofar Mihaylov
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
Entry deadline Sep 25, 2020, 6:30 PM (local time)
Starts Sep 26, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Дрес код Б за съботния ден позволява на състезателите да играят без елек и папионка,като риза(или тениска с яка), официален панталон и обувки са задължителни.
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Tsveti Minkova (cvetka0915@gmail.com)
More info
Заповядайте на Републиканското първенство по снукър 2020г.! Точките за ранглистата, които заслужат състезателите в този турнир, се удвояват. Записвания се приемат до 18:00ч. в сряда 23.09 на zapisvane@abv.bg. Дрес код Б за съботния ден позволява на състезателите да играят без елек и папионка,като риза(или тениска с яка), официален панталон и обувки са задължителни.
Входната такса е 25 лв., без такса участие за играчи под 18 години!
Първоначалните дати на събитието са променени, за да могат любителите на билярда, ако желаят, да се включат и в Лига по билярд 3 в "Академията" - Дианабад.
Успех и приятна игра!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Georgi Velichkov 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Georgi Georgiev 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Julian Petrov 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Martin Monov 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Aleksi Angelov 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Valchev 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Yoan Salambashev 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Martin Todorov 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Hristo Hristov 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Viktor Gaidov 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Diliyan Tiklev 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Kristina Zlateva 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Rosen Cakov 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Velian Dimitrov 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Dimitar Angelov 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Boris Lazarkov 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Rumen Rashkov 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bratislav Krastev 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Spasian Spasov 4 3 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 3
3 Petar Zorovski 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Vladimir Genov 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Kristofar Mihaylov 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maksim Kostov 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Kalin Stefanov 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Sashko Dimitrov 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Asen Zahariev 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dimo Angelov 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Денис Маздрашки 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Nikolay Georgiev 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Ivan Todorov 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Viktor Iliev 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Stanimir Ruslanov 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Daniel Mladenov 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Deyan Atanasov 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Angel Mihov 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Aleksi Angelov
Sat 10:00 
2-A   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Julian Petrov
Sat 10:32 
3-B   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 10:06 
4-B   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Hristo Hristov
Sat 12:52 
5-C   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 10:06 
6-C   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Rosen Cakov
Sat 12:03 
7-D   
Bulgaria
Velian Dimitrov
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sat 10:06 
8-D   
Bulgaria
Dimitar Angelov
Bulgaria
Boris Lazarkov
Sat 11:13 
9-E   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Vladimir Genov
Sat 10:06 
10-E   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Petar Zorovski
Sat 13:21 
11-F   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Asen Zahariev
Sat 10:06 
12-F   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 10:50 
13-G   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 10:06 
14-G   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Bulgaria
Ivan Todorov
Sat 11:14 
15-H   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Deyan Atanasov
Sat 10:00 
16-H   
Bulgaria
Daniel Mladenov
Bulgaria
Angel Mihov
Sat 10:02 

Round 2

Race to 2
17-A   
Bulgaria
Aleksi Angelov
Bulgaria
Julian Petrov
Sat 11:36 
18-A   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Martin Monov
Sat 11:03 
19-B   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Hristo Hristov
Sat 12:53 
20-B   
Bulgaria
Martin Todorov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 11:50 
21-C   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Rosen Cakov
Sat 12:58 
22-C   
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 15:46 
23-D   
Bulgaria
Velian Dimitrov
Bulgaria
Boris Lazarkov
Sat 15:18 
24-D   
Bulgaria
Rumen Rashkov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 14:01 
25-E   
Bulgaria
Vladimir Genov
Bulgaria
Petar Zorovski
Sat 11:14 
26-E   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Kristofar Mihaylov
Sat 13:32 
27-F   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 13:23 
28-F   
Bulgaria
Asen Zahariev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 14:30 
29-G   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Ivan Todorov
Sat 11:48 
30-G   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Sat 12:34 
31-H   
Bulgaria
Deyan Atanasov
Bulgaria
Angel Mihov
Sat 11:24 
32-H   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 12:22 

Round 3

Race to 2
33-A   
Bulgaria
Julian Petrov
Bulgaria
Martin Monov
Sat 14:12 
34-A   
Bulgaria
Aleksi Angelov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 13:20 
35-B   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 13:25 
36-B   
Bulgaria
Hristo Hristov
Bulgaria
Martin Todorov
Sat 12:53 
37-C   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 14:01 
38-C   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Kristina Georgieva Zlateva
Sat 14:01 
39-D   
Bulgaria
Velian Dimitrov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 12:41 
40-D   
Bulgaria
Boris Lazarkov
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sat 16:21 
41-E   
Bulgaria
Petar Zorovski
Bulgaria
Kristofar Mihaylov
Sat 13:33 
42-E   
Bulgaria
Vladimir Genov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 14:18 
43-F   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 12:35 
44-F   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Asen Zahariev
Sat 15:44 
45-G   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Sat 13:39 
46-G   
Bulgaria
Ivan Todorov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 15:01 
47-H   
Bulgaria
Angel Mihov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 14:11 
48-H   
Bulgaria
Deyan Atanasov
Bulgaria
Daniel Mladenov
Sat 13:29 

Round 4

Race to 2
49-A   
Bulgaria
Martin Monov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 12:21 
50-A   
Bulgaria
Julian Petrov
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 15:29 
51-E   
Bulgaria
Kristofar Mihaylov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 13:33 
52-E   
Bulgaria
Petar Zorovski
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sat 15:03 
53-H   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Daniel Mladenov
Sat 14:52 
54-H   
Bulgaria
Angel Mihov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 14:52 

Round 5

Race to 2
55-A   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Velichkov
Sat 16:48 
56-A   
Bulgaria
Martin Monov
Bulgaria
Aleksi Angelov
Sat 15:36 
57-E   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sat 16:09 
58-E   
Bulgaria
Kristofar Mihaylov
Bulgaria
Vladimir Genov
Sat 15:28 
59-H   
Bulgaria
Daniel Mladenov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 11:46 
60-H   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Deyan Atanasov
Sat 15:36 

Last sixteen

Race to 4
61   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 18:28 
62   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 18:28 
63   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 18:28 
64   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 18:28 
65   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 18:28 
66   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 18:28 
67   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 18:28 
68   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 18:56 

Quarter final

Race to 4
69   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 10:35 
70   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 10:35 
71   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 10:35 
72   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 10:35 

Semi final

Race to 4
73   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 14:36 
74   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 14:35 

Final

Race to 5
75   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 17:53 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants