Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 8 - December 9, 2018

Републиканско първенство А група - 9-та топка

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 82 (60/22)
73%
2 Radostin Dimov
6 (5/1) 87 (53/34)
61%
3 Milcho Makendjiev
5 (4/1) 74 (43/31)
58%
3 Kristiyan Spasov
5 (4/1) 68 (43/25)
63%
5 Stanimir Ruslanov
5 (3/2) 73 (39/34)
53%
5 Mario Valchev
4 (3/1) 48 (31/17)
65%
5 Radoslav Milkov
5 (3/2) 73 (40/33)
55%
5 Diliyan Tiklev
5 (3/2) 81 (45/36)
56%
9 Krasimir Kameshev
4 (2/2) 57 (25/32)
44%
Show more
9 Petar Ranchev
4 (2/2) 50 (20/30)
40%
9 Nikolay Zhelev
3 (2/1) 42 (24/18)
57%
9 Vencislav Dimitrov
4 (2/2) 48 (21/27)
44%
9 Angel Atanasov
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
9 Денис Маздрашки
3 (2/1) 45 (25/20)
56%
9 Spasian Spasov
3 (2/1) 44 (22/22)
50%
9 Ivailo Simeonov
4 (2/2) 57 (29/28)
51%
17 Alexandar Georgiev
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
17 Viktor Merdjanov
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
17 Gabriel Syarov
3 (1/2) 41 (15/26)
37%
17 Ilian Kiryakov
3 (1/2) 43 (17/26)
40%
17 Simeon Dimitrov
4 (2/2) 55 (24/31)
44%
17 Shterio Minchev
4 (2/2) 57 (27/30)
47%
17 Teodor Petkov
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
17 Aleksandar Paunov
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
25 Nikolai Hristov
4 (2/2) 57 (32/25)
56%
25 Viktor Shishov
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
25 Antoniy Kosev
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
25 Tsvetan Tsvetanov
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
25 Rumen Mutov
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
25 Nikolay Vlashev
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
25 Salim Otti
4 (2/2) 61 (30/31)
49%
25 Sashko Dimitrov
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
33 Daniel Todorov
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
33 Aleksandar Kasabov
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
33 Georgi Furtunov
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
33 Ralica Karaminkova
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
Starts Dec 8, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (36 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Salim Otti
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 10:15  Table 1
3   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Milcho Makendjiev
 
5   
Bulgaria
Viktor Shishov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Teodor Petkov
 
7   
Bulgaria
Angel Atanasov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Denis Mazdrashki
 
9   
Bulgaria
Mario Valchev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandar Paunov
 
11   
Bulgaria
Vencislav Dimitrov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
13   
Bulgaria
Viktor Merdjanov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Cvetan Cvetanov
 
15   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 10:15  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
17   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Shterio Minchev
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 10:15  Table 3
19   
Bulgaria
Rumen Mutov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Alexandar Georgiev
 
21   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Kristiqn Spasov
 
23   
Bulgaria
Gabriel Sqrov
Walk Over
 
24   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
25   
Bulgaria
Ivailo Simeonov
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bulgaria
Ilian Kiriqkov
 
27   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Antoniy Kosev
 
29   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Petar Ranchev
 
31   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 10:15  Table 4
32   
Walk Over
Bulgaria
Radostin Dimov
 

Winner round 1

Race to 9
33   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Salim Otti
Sat 11:29  Table 3
34   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 10:15  Table 5
35   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Teodor Petkov
Sat 10:15  Table 6
36   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Denis Mazdrashki
Sat 10:15  Table 7
37   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Aleksandar Paunov
Sat 10:15  Table 8
38   
Bulgaria
Vencislav Dimitrov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 10:15  Table 9
39   
Bulgaria
Viktor Merdjanov
Bulgaria
Cvetan Cvetanov
Sat 10:15  Table 10
40   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 11:34  Table 10
41   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 11:35 
42   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Alexandar Georgiev
Sat 11:11  Table 8
43   
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Bulgaria
Kristiqn Spasov
Sat 11:18  Table 9
44   
Bulgaria
Gabriel Sqrov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 11:21  Table 2
45   
Bulgaria
Ivailo Simeonov
Bulgaria
Ilian Kiriqkov
Sat 11:23  Table 5
46   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 11:24  Table 6
47   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 11:24  Table 1
48   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Radostin Dimov
Sat 11:48  Table 7

Loser round 1

Race to 9
49   
Walk Over
Bulgaria
Ralica Karaminkova
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Walk Over
 
57   
Walk Over
Bulgaria
Shterio Minchev
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
65   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 13:54  Table 5
66   
Walk Over
Bulgaria
Krasimir Kameshev
 
67   
Walk Over
Bulgaria
Antoniy Kosev
 
68   
Walk Over
Bulgaria
Ilian Kiriqkov
 
69   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 
70   
Walk Over
Bulgaria
Nikolay Vlashev
 
71   
Walk Over
Bulgaria
Rumen Mutov
 
72   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Sat 13:35  Table 4
73   
Bulgaria
Shterio Minchev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 12:46  Table 3
74   
Walk Over
Bulgaria
Cvetan Cvetanov
 
75   
Walk Over
Bulgaria
Sashko Dimitrov
 
76   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandar Paunov
 
77   
Walk Over
Bulgaria
Angel Atanasov
 
78   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Shishov
 
79   
Walk Over
Bulgaria
Radoslav Milkov
 
80   
Bulgaria
Georgi Furtunov
Bulgaria
Salim Otti
Sat 12:56  Table 9

Winners qualification

Race to 9
81   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sat 13:06  Table 8
82   
Bulgaria
Teodor Petkov
Bulgaria
Denis Mazdrashki
Sat 12:09  Table 9
83   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Vencislav Dimitrov
Sat 12:10  Table 8
84   
Bulgaria
Viktor Merdjanov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 13:08  Table 2
85   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Alexandar Georgiev
Sat 14:08  Table 6
86   
Bulgaria
Kristiqn Spasov
Bulgaria
Gabriel Sqrov
Sat 13:25  Table 1
87   
Bulgaria
Ivailo Simeonov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 12:40  Table 6
88   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Radostin Dimov
Sat 14:14  Table 9

Loser round 3

Race to 9
89   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 15:06  Table 5
90   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Ilian Kiriqkov
Sat 12:45  Table 10
91   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikolay Vlashev
Sat 13:30  Table 7
92   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Sat 15:30  Table 4
93   
Bulgaria
Shterio Minchev
Bulgaria
Cvetan Cvetanov
Sat 14:19  Table 8
94   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Aleksandar Paunov
Sat 12:28  Table 1
95   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 12:37  Table 5
96   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Salim Otti
Sat 14:47  Table 2

Losers qualification

Race to 9
97   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Bulgaria
Viktor Merdjanov
Sat 16:31  Table 1
98   
Bulgaria
Ilian Kiriqkov
Bulgaria
Vencislav Dimitrov
Sat 14:29  Table 1
99   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Teodor Petkov
Sat 14:33  Table 7
100   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 17:13  Table 3
101   
Bulgaria
Shterio Minchev
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 15:42  Table 3
102   
Bulgaria
Aleksandar Paunov
Bulgaria
Ivailo Simeonov
Sat 14:18  Table 3
103   
Bulgaria
Angel Atanasov
Bulgaria
Gabriel Sqrov
Sat 14:29  Table 10
104   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Alexandar Georgiev
Sat 15:52  Table 2

Last sixteen

Race to 10
105   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Petar Ranchev
Sun 09:41  Table 1
106   
Bulgaria
Denis Mazdrashki
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 09:41 
107   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Angel Atanasov
Sun 09:41  Table 3
108   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Vencislav Dimitrov
Sun 09:41  Table 4
109   
Bulgaria
Nikolay Zhelev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sun 09:42  Table 1
110   
Bulgaria
Kristiqn Spasov
Bulgaria
Ivailo Simeonov
Sun 09:42  Table 6
111   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sun 09:42  Table 7
112   
Bulgaria
Radostin Dimov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sun 09:41  Table 8

Quarter final

Race to 10
113   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sun 11:12  Table 5
114   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 11:12 
115   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Kristiqn Spasov
Sun 11:28  Table 1
116   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Radostin Dimov
Sun 11:12  Table 9

Semi final

Race to 11
117   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 14:01  Table 5
118   
Bulgaria
Kristiqn Spasov
Bulgaria
Radostin Dimov
Sun 14:01  Table 3

Final

Race to 11
119   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Radostin Dimov
Sun 15:46  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment