Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 1 - August 2, 2020

Републиканско Първенство по Билярд на 9-та топка - 2-ри Кръг Hot Shots Бургас

9-Ball

Add players

Please wait...
Entry deadline Jul 31, 2020, 11:00 PM (local time)
Starts Aug 1, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Bulgarian National Billiard Federation
Contact Georgi Bozhkov (georgi.bozhkov@bsacademy.org, 00359879557554)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 10:00 
3   
Bulgaria
Krali Krastinin
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 10:00 
4   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Zdravko Slavov
Sat 10:00 
5   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Nikolay Traykov
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 10:00 
7   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 10:00 
8   
Walk Over
Bulgaria
Antoniy Kosev
 
9   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Юрий Обретенов
Bulgaria
Veselin Iliev
Sat 10:00 
11   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Nikolai Iliev
Sat 10:38 
12   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 10:49 
13   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 10:56 
14   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Stoyan Canev
Sat 10:58 
15   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 11:01 
16   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 11:12 
18   
Bulgaria
Martin Boichev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 11:43 
19   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 12:02 
20   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 12:05 
21   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Veselin Iliev
Sat 12:07 
22   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 12:21 
23   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 12:43 
24   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 12:50 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Bulgaria
Ralica Karaminkova
 
26   
Bulgaria
Krali Krastinin
Bulgaria
Zdravko Slavov
Sat 12:57 
27   
Walk Over
Bulgaria
Nikolay Traykov
 
28   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Walk Over
 
29   
Walk Over
Bulgaria
Юрий Обретенов
 
30   
Bulgaria
Nikolai Iliev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 13:04 
31   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Stoyan Canev
Sat 13:34 
32   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 14:42 
34   
Bulgaria
Zdravko Slavov
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 14:24 
35   
Bulgaria
Nikolay Traykov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 14:09 
36   
Bulgaria
Zheliazko Bahchevanov
Bulgaria
Veselin Iliev
Sat 13:38 
37   
Bulgaria
Юрий Обретенов
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 13:39 
38   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 13:55 
39   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 14:45 
40   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 14:05 

Winners qualification

Race to 7
41   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 15:09 
42   
Bulgaria
Венцислав Димитров
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Sat 15:24 
43   
Bulgaria
Radoslav Milkov
Bulgaria
Evgeni Genchev
Sat 15:27 
44   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 15:31 

Loser round 3

Race to 7
45   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Valentin Galyov
Sat 16:18 
46   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Veselin Iliev
Sat 15:49 
47   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 16:07 
48   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Stoyan Cankov
Sat 16:36 

Losers qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Valentin Galyov
Bulgaria
Венцислав Димитров
Sat 17:04 
50   
Bulgaria
Petar Ranchev
Bulgaria
Martin Boichev
Sat 16:40 
51   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 17:07 
52   
Bulgaria
Stoyan Cankov
Bulgaria
Radoslav Milkov
Sat 17:52 

Quarter final

Race to 7
53   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Drawn from match: 49-52
 
54   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Drawn from match: 49-52
 
55   
Bulgaria
Evgeni Genchev
Drawn from match: 49-52
 
56   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Drawn from match: 49-52
 

Semi final

Race to 7
57   
Winner of match 53
Winner of match 54
 
58   
Winner of match 55
Winner of match 56
 

Final

Race to 7
59   
Winner of match 57
Winner of match 58
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment